Сергій Ратушняк: «Якби не 150 гривень підкупу й мільйонний тираж «Місцевого часу», то в цілому кампанія толерантна і виважена»

Всі кампанії, як і все у цьому житті можна підвести під один знаменник. У кожного Моцарта є свій Сальєрі. На Україні це олігархи, на Закарпатті це кримінальна банда «Барва». Якби не ці 150 гривень тотального підкупу, бруду, мільйонний тираж «Місцевого часу», в цілому кампанія толерантна і виважена. І це завдяки тому як раз, що при владі зараз врівноважена людина, я маю на увазі Олександра Ледиду. Ну і партія, яка налаштована не через агресію іти до результатів.

Який буде результат – буде результат позитивний. Я думаю, що скільки б не роздавали гроші, вони сказали, що у них 300 скуплено на кожній ділянці (Балогівці відрапортувались) виборців. Купили по 300. Якщо це 60 дільниць – 18 тисяч – у них має бути свій мер, у них має бути тільки єдина партія в міській раді, в обласній раді, тобто по Ужгороді вони мають забрати 90% всього.

Але буде навпаки. Тому що хто б що не говорив, а бути кримінальним елементом і по списку «Еко+25%» вести «зеків» і рецидивістів, я маю на увазі Погорєлова і Адилових з бригадою, і нічого в цьому місті не зробити, його пограбувати і претендувати на це місто тільки за рахунок двох шляхів – бруд, тому що на 99% бруд це «Місцевий час», де автор і замовник Балога, Каменяш свалявський (правда він сам ні читати, ні писати не вміє), і друге – це бажання з цієї області захопити місто Ужгород, щоб показати всьому світу, що ця область належить на правах приватної власності кримінальному авторитетові Балозі.

Це не відбулося. 150 гривень і бруд – от і вся їхня кампанія. А на цьому багато не збудуєш.

Інше питання, що в мене є прорахунки, що стосується преференцій депутатського корпусу, оточення. Цього тяжко уникнути. Але якщо я зараз залишаюсь, то на наступні 5 років у мене буде рейтинг рівно 55% на стартовій позиції на початку виборчої кампанії. Я дав всім можливість вилити бруд на себе, набрехатися, наобіцятися, розмалювати всі повітряні фортеці і «кисільні» береги «комсомольця», «кагебіста» Приходька. Я їм всім дав можливість.

Я займався виборчою кампанією, ви знаєте. Перший мій плакат з’явився рівно 2 тижні тому в п’ятницю ввечері. Два тижні рівно в мене була активна виборча кампанія. Їх – три місяці, в Жолтані – майже рік, мільйони коштів. Побачите результат, він буде протилежний від того, що вони очікують.

admin