Сергій Ратушняк: «Я думаю, що, для його ж щастя, Погорєлов програє»

Павло Чучка, я думаю, що він порозумів (він же не дурний чоловік, просто коливання у нього політичні сильні, але він все-таки яскрава особистість), що своєю участю він займе третє місце, з результатом 6-6,5%. Це високий рейтинг, безумовно, я вважаю, що він вищий ніж у Погорєлова. Якщо не враховувати «брудної» преси і підкупи, то він міг би бути і другим, і він, таким чином, «підіграє» Погорєлову. Тому що голоси Чучки, здебільшого, діляться на голоси між Ратушняком і Чучкою. Якраз його реєстрація кандидатом зрізала в мене близько 5% рейтингу. Ми це відслідковували, без всілякої реклами, але це чиста правда.

Жодного голосу з Чучкиних прихильників Погорєлов не отримає. Може якусь маленьку частку отримати Приходько і, таким чином, доростити свій рейтинг до 5%. Нічого звідти не піде Жолтані, більша частина піде Ратушняку і якась частина буде «проти всіх» або не прийдуть. Ну це на рівні пів відсотка, хоча це – свідома частина суспільства. Це і націонал-патріоти, і стара інтелігенція місцева, ортодоксальна.

Так що, я вважаю, що з точки зору політичної він ще не старий. Він приблизно одного віку з Приходько, йому десь 52 роки. Я знаю, що 50 років він святкував, я його вітав, але це було не вчора, а рік-два тому, десь так. Він десь одного віку з Приходько і він ще не бажає вважати себе списаним з політичного ринку і це справедливо. І, щоб не «згоріти» попусту, він зняв себе, щоб зберегти своє політичне майбуття.

Це вже Погорєлову нема що втрачати, тому що йому вже 60 років, через 5 років йому вже буде 65 і його привабливість буде на 5 років меншою, хоча від цього привабливість Жолтані не зросте і нехай Жолтані собі не думає, що він колись буде мером. Ніколи такого не буде, на щастя для міста та, може, і для нього.
І, на щастя для Погорєлова, він також не стане мером, тому що вже до нового року його сина би вже вивезли в багажнику і йому би вже погрожували, фактично, фізичним знищенням. Тому що банда, з якою він йде, і мукачівська, і місцева – всі очікують десятки гектарів, десятки магазинів і ресторанів. Але нема жодного гектара, жодного ресторану й жодного магазина. А йому все рівно що зараз обіцяти, лиш би прийти. Тобто далі, якщо говорити по їхнім «понятіям», йому би треба було «отвічать за базар», а «базар» порожній. Покупці прийшли би отримувати роздачу, а роздавати нічого. І це закінчилось би для нього власною сімейною трагедією.

Я думаю, що, для його ж щастя, він програє. Для його особистого щастя і комфорту в житті, він програє. А ужгородці виграють. Так що Чучка зробив розумно, на мій погляд.
І без всяких закликів, його електорат, автоматично розподіляється. Не залежно від закликів. Тим більше, що заклики в політиці не спрацьовують.

Це в арифметиці в першому класі 2+2+2=6. В політиці три постаті якщо з рейтингом 2% об’єднаються, на виході отримають рейтинг 2,2%. Ви пам’ятаєте, всі рейтинги від 3% і вище, аж до 14% в самого Ющенка, об’єдналися в проект «Наша Україна». Разом у них виходило десь під 40%. Що ми отримали на виході? Замість 41% – 14%. Тобто цифри просто міняються. А розрахунок був 40% і бонус – більше 50% і цілковитий контроль над законодавчою ініціативою в державі. На щастя це не відбулося, тому що керував би цим законодавчим «кублом» Балога, а не Ющенко. Ющенко це не цікавило, його взагалі робота не цікавить – красування, гроші і там інші «теревеньки».

admin