Сергій Ратушняк: "Громадська ініціатива" – це той самий штаб, який на сто мільйонів збанкрутував міське господарство"

Давайте відокремимо: мухи окремо, а котлети окремо. Ми говоримо про здоров’я нації та держави, про спокій дівчинки і бабусі, що ввечері йдуть і не бояться того, що їх поб’ють чи покалічать п’яні молодики^ чи ми говоримо про виручку на споюванні нації?! Про що говоримо? Як державний діяч я відповідаю, у даному випадку, так як і за здоровя людей по відношенню до безпритульних собак, я вважаю, що повинен стояти на боці покусаних дітей і людей. Так і тут, спокою нема людям, а якщо говорити про виручку, то не так багато цих генделиків, які продавали це, а це споювання нації. Ми будемо говорити про їхню виручку чи про здоровя нації та держави, про що будемо говорити? Я говорю про друге. Не подобається – у суд, не подобається – референдум, з тих мільйонів, що зараз ідуть з Барви, „трудом” зароблених Балогою при владі. В області вже 12 років при владі, в секретаріаті „трудом” зароблені мільйони. Хай мільйон витратить на будівництво аквапарку в Мукачеві, на переробку сміття у Мукачеві, організацію референдуму в Ужгороді по всім питанням, які цікавлять ужгородців. Хай дасть гроші на референдум. Я за свої гроші провів референдум і дав статус „жаб’ячій ямі”. Я розумів, що це земля, яку хотіли зробити котеджним містечко, як, до речі, все Боздоське поле спаплюжене. Завод там поставив Москаль, а потім під котеджики роздалося Погорєловим. Там треба було зробити сучасний мікрорайон з плануванням якогось центру, торгівельного, кінотеатрів, пошти і таке інше. Тобто, зроблене тільки поле сільське от і все. Так що мене не цікавить виручка цих підприємців. Не подобається – у суд.

– До Вас запитання як до політика і голови м. Ужгорода. Як Ви можете оцінити таку ситуацію, коли є в Ужгороді організація, яка іменує себе „Громадська ініціатива” і висуває лозунг – повернемо міст порядок. Вона позиціонує себе як громадське об’єднання, однак ми перевіряли і маємо офіційну відповідь на запит. Це об’єднання громадян не зареєстроване. Як Ви можете оцінити таку ситуацію? Є юридична адреса, є телефони куди просять громадян звертатися, але такої організації немає, вона міфічна.

Перше – це ставлення, ну це той самий штаб, який на сто мільйонів збанкрутував міське господарство, обікрав. До речі, Ви пам’ятаєте яким популізмом було те, що вода тепла подавалася літом і з цього робилися аплодисменти. Добре, але ж треба заплатити 58 мільйонів, нафтогаз очікує. Пан Погорєлов заплатіть, а не популізмом займайтесь. Це ця ж сама команда. Це ставлення цієї команди до ужгородців, як до спільноти, отже, це бидло проковтне. 150 гривень ковтає? Ковтає. Газетки: „Репортери”, „Слово”, „Погода”, „Природа”, „Старий замок”, яких ніхто не бачить 4 роки, а зараз випльовуються у мільйонних тиражах накладом. Ковтає населення? – ковтає. Значить проковтне неіснуючу організацію. Вони вважають ужгородців за бидло. Ось цитата з диктофонів, які принесли зі штабу Балоги: „Сисе ужгородськоє бидло проголосує таяк я уповім – за Погорєлова, а усіх інших я куплю”. Це дослівна цитата державного діяча завидівського рівня.

Друге, ця команда якраз мала можливість за чотири роки довести. Але не було придбано ні одної нової прибиральної машини, я придбав 5. Не було бульдозера, екскаватора на полігоні твердо-побутових відходів. І сьогодні нема, але я за свої кошти купив і він працював. Тому їм така пропозиція: не треба було чотири роки загаджувати і зараз організовано розграбовувати люки і підпалювати контейнери.

Знаєте, Марк Твен, був такий видатний гуморист, сатирик по життю, він одного разу напівоголеним сів на бродвеї, взяв куряче яйце у рот, закотив очі в лоб і так сидів, але написав табличку: „Посмотри,
можеш ли ты
сделать так же? Если нет, то краснея удались”. Без коментарів. Тобто, якщо ти не такий же клоун, то піди червоніючи, він вже тебе принизив. Отже, його висотою було зробити так, що висотою тут є клоун. Ось дана громадська організація, цей штаб, представництво Барви, їх діалоги, методологія, а всі хто гірші цього розуміння, цієї ментальності – повинні „краснея удалиться”. Нам запропоновано: якщо ви гірше нас, а вже гірше не буває, тобто, якщо вони нижче плінтуса, а ми гірше них, то нам треба всім червоніти і йти геть. От нам так запропоновано як по Марк Твену. Хоча, до речі, з тут присутніх мені закидували, що я там свинями назвав. 20% я назвав свинями, але ваш ідол, я не вважаю його ідолом, я вважаю його генієм, але не ідолом і не символом нації, – Т. Г. Шевченко: „Німі раби”, по моєму це говорив не про монголів і не про угорців, я вже не кажу що не про німців. Ви ж не ображаєтесь на Т. Г. Шевченка? Це ж про когось було дуже зарідного сказано. Я вважаю, що він геній як художник і як поет, письменник, але не лідер нації. Лідер нації мав брати меч і рубити голови^ озброювати прибічників, патріотів і воювати. Він пером воював. Це гарний вчинок, геніальний за змістом, за постановою, але не лідер нації. Так, що „Німі раби” – це про нас, до речі, наш геній говорив. Тому присутні тут могли таким же чином облити брудом так же як і Ратушняка, так само і Т. Г. Шевченка. Він також був не дуже високої думки про нас. На жаль, все не настільки сильно змінилося. Змінилося, але не настільки, щоб ми пишалися один одним, а треба би пишатися.

admin