«Путівка» до лікарні від прокурора Данчі – кращий подарунок

Нагадаємо, прокурор Михайло Данча відомий тим, що арештовував та фабрикував кримінальну справу проти Івана Різака, якого, в свою чергу, з закінченням епохи «помаранчевої чуми», було виправдано. Варто відмітити, що у функціональні обов’язки прокурора Данчі входить нагляд за дотриманням законності закарпатською службою безпеки та митницею. Не менш «хлібну» посаду займає і Павло Русняк, який в обласній прокуратурі має прізвисько «Касир». Адже він курує податкову та міліцію.

Але повернемося до іменин Боднара у нічному клубі «Вайпер». Цей святковий вечір мав для нього трагічні наслідки, оскільки в той же час, за сусіднім столом щось святкували згадані вище прокурори. В якийсь з моментів Михайлу Данчі вкрай не сподобалось радісне обличчя іменинника. Та оскільки «Їх Прокурорська Честь» не може опуститися до того, аби банально натовкти морду, чи то просто боягуз Данча відчув, що може отримати здачі, він попросив товариша по чарці, Павла Русняка, викликати якогось «крутого мента» аби радісне обличчя іменинника набуло інших обрисів.

Звісно, на виклик прокурора міліцейський «орел» не забарився. В результаті Олександра Боднара так відлупцювали, що продовження його дня народження закінчилось на ліжку міської лікарні. За словами очевидців, іменинника гамселили професійно та зі смаком. На разі міліція розглядає заяву потерпілого, а прокурори Данча та Русняк вже встигли попередити правоохоронців, що якщо у показах свідків будуть фігурувати їх прокурорські прізвища, то міліціонерам треба буде не лише знімати погони, а й «сушити сухарі».

admin