Поштові скриньки ужгородців переповнені листами "щастя" від Балоги (ФОТО)

Перше, що кидається у вічі – Балога не наважився розмістити логотип своєї партії на конвертах. Цілком логічно, до речі, зробив, бо переважна більшість ужгородців одразу викинула цей непотреб у смітник.

Лист написаний на фірмовому бланкові “Єдиного Центру”. Аби люди не забули, Балога нагадує, що цього року він уже їм писав (хоча, можливо, чекав, що хоч хтось із виборців йому надішле відповідь?). Нагадаємо, тодішній “лист до закарпатців” Балога писав у проміжку між першим та другим турами виборів. У першому – перконливу перемогу в Закарпатті здобув Віктор Янукович. У другому – після такого “листа щастя від Балоги” – перемогла Тимошенко. Чимало експертів відзначали тоді, що краще б Балога тоді читав книжки, аніж брався до рукопису, бо це зашкодило кандидату в Президенти Віктору Януковичу показати кращий результат.

Що ще кинулося в очі, так це текст “послання” від Балоги. Чого вартує, наприклад, фраза: “Адже я – закарпатець, і навіть мої недруги визнають цей факт”. Як кажуть – без коментарів…

Дивно також, що людина з такими статками, як Балога – який має газети, телебачення, купу радіостанції, працівників прес-служб і консультантів не може грамотно сформулювати свою думку. Звертаємо увагу на останній абзац цього “звернення”.

Що тут ще додати? Сумно, але ось такі люди упродовж 5 останніх років керували країною. І прагнуть за допомогою будь-що керувати й надалі.

KarpatNews.in.ua

admin