Погорєлов не прийшов на суботник, який сам же ініціював

Кандидат у депутати Ужгородської міськради по виборчому округу № 20 від політичної партії «Зелені» Юрій Оксьон вже тоді з іронією відреагував на таку ініціативу Віктора Погорєлова, адже Віктор Володимирович не з’являвся тут не те що останні п’ять років, а ще з 2002 року. Не став вийнятком і 2010 рік.

Віктор Погорєлов з своїх бігбордів заявляв про проведення загальноміського суботника в Ужгороді. Варто зазначити, що поодинокі кандидати в депутати від його команди таки провели суботник, але виключно в своїх округах. Однак сам кандидат на посаду міського голови Віктор Погорєлов так і не з’явився в будинках 173, 175 та 177 на вул. Перемоги, де 23 вересня перед журналістами та мешканцями особисто заявляв, що власноруч буде косити та прибирати цю територію.

Великої потреби в погорєловському суботнику жителі цих будинків не вбачали, бо з цією метою вони створили будинковий комітет. Так, їхніми силами озеленено територію, а Юрій Оксьон відкрив безкоштовний спортзал для мешканців мікрорайону.

Тож коли вже кандидат на посаду міського голови В.Погорєлов не прийшов на особисто проанонсований суботник, допомогти прийшли активісти партії «Зелені», які, на відміну від Погорєлова, без жодного PR та реклами зібрались з мешканцями цих будинків та провели роботи з благоустрою.

Так, Віктор Погорєлов забув про дані обіцянки навіть не після виборів, а одразу, як тільки їх дав.

admin