Подарунки до Дня міста від Сергія Ратушняка

На зустрічі з ужгородцями мер міста запевнив, що новий проспект буде таким же красивим, як і проспект Свободи, а у майбутньому останній буде продовжено до вокзалу. Паркувальні місця, лавиці, ліхтарі, гойдалки для дітей вже зроблено у 38 двори, а наступного року теж саме буде і у інших 43 дворах міста.

Сергій Миколайович зазначив і те, що вперше за всю історію вони відремонтували 122 дахи. До Дня міста ще один подарунок православна капличка з дерева у Боздошському парку, а на підвісному мості поставлено дубову дошку. До реконструкції якого на суботнику долучився і мер міста. Зараз міст пофарбований, красивий і ним приємно пройтись. Подарунок отримав і Ужгородський палац дітей та юнацтва, тут запрацювала котельня. Не залишилась без подарунка і гімназія, в якій вже на цьому тижні у четвер відбудуться перші заняття з плавання для школярів, адже тут також запрацювала котельня. Відтепер дітки зможуть насолоджуватись плаванням у зручному та теплому басейні.

Сергій Ратушняк, виступаючи перед мешканцями цього мікрорайону, зауважив – «За цей час ми знайшли порозуміння з міською радою, вклали понад 100 мільйонів гривень. І хочемо сказати, що нема вже ПАЗиків, розбитих доріг, так вони не ідеальні, але в Україні їх ідеальних ніде нема. Крім того, нема ніде бруду, сміття, купили 500 контейнерів, 5 машин для вивозки сміття в тому числі 2 імпортні. Замість 32 ПАЗиків, маємо 300 автобусів. Наступний етап, що стосується цього питання полягає у тому, що в Ужгороді зникнуть газелі, адже незабаром будуть тільки 14- ти місні і більші автобуси в яких можна буде стояти на повний зріст. Більше того, вони їздитимуть тільки по маршруту і тільки по датчикам GPS, якщо він буде виконувати маршрутний графік, тоді він буде мати цей маршрут. Утримуємо харчування. Поміняли вікна у 60% шкіл, у медичних закладах на 100% зробили вікна, опалення і котельні. На це у нас пішло 102 мільйона. Якщо нам хтось скаже, що вчорашні розбиті дороги, ПАЗики і сміття по всьому місту – це майбутнє, це їх право. Я просто хочу сказати, а що ж Ви корисного зробили, відповідь проста – нічого! Ми зробили багато, хотілося б звичайно набагато більше, якби не заважала нам мукачівська зграя, ми б мали Аквапарк уже 2 роки, Національний банк на площі Поштові, новий пішохідний міст на площі Поштовій з виконкому до обласного театру. Ця мукачівська зграя цього не дала зробити. Я вдячний Вам за те, що Ви підтримуєте школи, садки у своїх мікрорайонах і депутатському корпусу, які підтримують і мої починання і свої ініціативи. Зараз у Вас буде, ще краща ситуація, адже матимете конкретних депутатів, які відповідатимуть за Ваш район, і це буде дуже і дуже добре. До першого вересня Вашому мікрорайону обіцяли зробити оцю дорогу, ми її зробили. Кажуть, що ми до виборів робили, все що ми робимо протягом 5 років, це до виборів, а з понеділка все що будемо робити – це буде до наступних виборів, які відбудуться через 5 років. І так у нашому житті складається все, що ми сьогодні закінчуємо робити – це ми зробили до цього дня. Власне як і на виборах, ми прийдемо з тим, що буде у кожного з нас за спиною за все своє прожите життя і ні на хвилину більше, так воно відбувається».

На сам кінець свого виступу Сергій Ратушняк побажав усім ужгородцям здоров’я, миру, добра, щастя.

Директор ЗОШ №6 Христина Мещерякова на зустрічі подякувала Сергію Миколайовичу від імені усіх мешканців мікрорайону та ЗОШ 6. «Ми хотіли Вам подякувати за т
е, що дбаєте і про наш навчальний заклад. І ці вікна, які Ви виділили і не тільки, і ця огорожа яку місто виділило у Вашій особі 54 тисячі, і заасфальтована дорога перед школою», – наголосила Христина Юріївна.

admin