Після бою з Кличком Бріггс потрапив до лікарні

Колишній дворазовий чемпіон світу з боксу американець Шеннон Бріггс після бою з чемпіоном WBC Віталієм Кличком був відправлений до лікарні.

“Бріггс відправлений на обстеження – він пропустив кілька сильних ударів, – сказав лікар Стефен Бок. – Йому стало недобре, він невпевнено стояв на ногах, похитувався, тому ми і вирішили відправити його в лікарню, щоб виключити можливість крововиливу в мозок”.

За словами Бока, він вже у десятому раунді зауважив, що стан Бріггса близький до критичного, але, за правилами федерації, лікар не мав права втручатися в те, що відбувається, поки рефері на рингу не запитає його думки. Але цього так і не відбулося.

“Я б зупинив бій після 10 раунду, – продовжив Бок. – Але арбітр порахував, що Бріггс може продовжувати бій. Крім того, американець у 11-му і 12-му раундах відносно непогано пересувався по рингу. Напевно, він отримав струс мозку, але я сумніваюся, що у нього відкрилася кровотеча”.

Відзначимо, що представник Klichko Management Group Том Леффлер повідомив, що менеджер та промоутер Бріггса перед боєм просили представника WBC не переривати бій, якщо Шеннон буде отримувати дуже сильні удари, оскільки це, ймовірно, останній шанс Бріггса виграти чемпіонський титул.

Нагадаємо, що Кличко переміг Бріггса одноголосним рішенням суддів. Американець став третім боксером, що вистояв проти Кличка 12 раундів.

sportbox.ru

admin