Петро Харевич: Є багато політичних сил, які хотіли би сьогодні прийти до влади. Однак пройдуть лише достойні

Ужгород святкує дуже чудове свято. Давно я не бачив такого рівня організації. До речі скажу, чудовий концерт був подарований місту Ужгороду, чудовий святковий феєрверк, ужгородці говорили, що давно вже такого дійства не було. Стосовно розвитку міста, однозначно на сьогоднішній день потрібен такий керівник, аби ужгородці могли відчути, що місто живе, місто розвивається, і є в ньому відповідні керівники, які дбають про це місто. Ми бачимо на сьогоднішній день, що під керівництвом Сергія Миколайовича Ратушняка влада іде до людей, практично в кожен двір, на кожну вулицю, і відповідно видно цю роботу. Ми бачимо який чудовий проспект Свободи зробили, як робиться по вул. Легоцького, де теж буде дуже широкий проспект, який буде повністю реконструйовано, і це буде одна із найкращих вулиць міста. Зроблено багато доріг, зроблено багато внутрібудинкових дворів, бачимо як відроджується наш парк культури і відпочинку, де ужгородці багато десятиліть відпочивали, і сьогодні цей парк набуває нового обличчя. І звичайно робота, яка зроблена до цього – це тільки початок і я думаю, через декілька років парк матиме іще привабливіший вигляд.

Відносно тих моментів, які на сьогоднішній день відбуваються. Є багато політичних сил, які хотіли би сьогодні прийти до влади, однак потрібно давати собі звіт, що не всі мають змогу, не всі мають досвід і т. д. Пройдуть достойні.

Я вам скажу, я працював при різних міських головах. Починав свою діяльність ще при Емілу Михайловичу Поповичу, і скажу однозначно, що всі мери за свою каденцію працювали і зробили щось кожен по свому для міста Ужгорода. Але хочу відмітити, що наприклад на сьогоднішній день при Сергію Ратушняку є конкретика, немає якихось неконкретних дій. Навпаки є відповідна мета, поставлена ціль і ця ціль виконується. Я не кажу, що все виконується на 100%, бо ніхто не може на сьогоднішній день при нинішній економічній ситуації в державі виконати все. Але на сьогоднішній день хочу сказати як людина, як керівник підприємства: мені імпонує така харизма Сергія Ратушняка, він ставить конкретні завдання, відповідає за них і добивається цілі.

admin