Партійні "опришки" Балоги — прибічники централізації влади та супутніх їй заколотів

Спершу він осідлав коника об’єднаних есдеків (СДПУ(о) Віктора Медведчука), займав у ньому ключові позиції, а при відчутті більшої сили за Ющенком та його «народним» союзом «Наша Україна» перескочив туди, зробив з допомогою жвавих мукачівських хлопців Мукачево ледь не українським Петроградом. Зараз уже надходить шоста річниця «помаранчевого карнавалу» на Майдані Незалежності, якому передували мукачівські події. Ніхто вже про здобутки людей з «чистими руками» і не шепче (здобутків нема), але путч, який змінив одну купку олігархів національного розливу на іншу, тільки посприяв грабіжницькій централізації, яка згубно вдарила по соціально-економічному станові наших регіонів. Україна зміцнилася в статусі країни-копії колись великого і могутнього Радянського Союзу з його московським централізмом. Але копією вульгарною, потворною і відверто грабіжницькою щодо своїх громадян.
То що, ми тепер будемо голосувати за «Єдиний центр», який відшуковує собі нову годівницю?
Сили, щоправда, в балогівців вже не ті, хоч бажання «відмити» легкі гроші помаранчевого «вчора», величезне. Двічі в одну воронку ніяка бомба не впаде, вдруге ні щедрий Медведчук, ні продажний Ющенко в руки провінційному хитруну не потраплять, не затанцюють під його дудку в ресторані чи сауні. Тому нових революцій, ініційованих Балогоградом над Латорицею, не передбачається. «ЄЦ», попри задекларовану загальноукраїнську вагу, залишається дрібною партією мукачівського калібру. Тому на рівні нашого краю Балога та його соратники вирішили підім’яти під себе інші партійні осередки, щоб із їх допомогою хоч на Срібній Землі залишитися з серйозним представництвом у органах місцевої влади. Наразі йому допомагають залишки збанкрутілої «Нашої України», представництва Тигіпка, може на нього запрацювати і «Батьківщина» з лідерством свалявського пана Кеменяша.
Під час наближення шостої річниці помаранчевого маразму смішно читати в давній пресі відвертості ключового «єдиного центриста» Ігора Кріля про те, що «зараз необхідно протистояти загрозі олігархічного реваншу — як у державі в цілому, так і в НСНУ, зокрема.»
Своєю централізацією представники, нині «білого і пухнастого», «Єдиного центру» породили хижаків-олігархів, які спустошили країну, довели до зубожіння її громадян, посіяли в масах загальні зневіру й паніку. Треба пам’ятати про це і не давати хитромудрим централістам ні найменшого доступу до важелів влади на будь-якому рівні. Обкрадуть нас до кінця, поцуплять те, чого ще не поцупили.
Поки що експлуатація, вигідної для наживи зручної централізації київського взірця, продовжується. Ким? Ви вже зрозуміли — «Єдиним центром» Віктора Балоги.

Віктор ЄЦИК, KarpatNews

admin