«Новини з Корзо» (20.10.2010)

У суботу, шістнадцятого жовтня, Сергій Ратушняк зустрівся з мешканцями вулиці Бестужева та шістнадцятиповерхового будинку на проспекті Свободи. На зустріч з чинними мером прийшло чимало людей. Ключове питання, яке їх хвилювало – це хаотичне функціонування ринку приватного підприємця «Галас» та ремонт шістнадцятиповерхового будинку. Сергій Миколайович переконаний, що найближчим часом ремонт будинку буде здійснено.

Продовжуємо рухатись далі, до теми передвиборчих перегонів. На замовлення «Європейського медіа-центру» з восьмого по чотирнадцяте жовтня, представники «Незалежного інституту стратегічних досліджень» проводили соціологічне опитування перехожих ужгородців на тему: «Якщо б вибори міського голови були сьогодні, за кого Ви б проголосували?».

У нашому місті відкрився, ще один дитячий майданчик. За власної ініціативи кандидат у депутати Ужгородської міської ради від Народної Партії Євген Прозор організував відновлення дитячого майданчика та впорядкування зеленої зони біля шістнадцятиповерхового будинку. Відкриття оновленого майданчика пройшло на загальних зборах мешканців будинку за участі міського голови Сергія Ратушняка.

admin