«Новини з Корзо» (05.10.2010)

Виконавчий комітет Ужгородської міської ради впроваджує європейську практику. Ухваливши у п’ятницю 1 жовтня  рішення про обмеження торгівлі алкогольними напоями у нічний час у всіх магазинах міста. Відтак з 22.00 до 10.00 ранку продавати алкоголь заборонено. Нагадуємо, що Ужгород став четвертим містом після Луганська, Хмельницька та Львова, які вже ухвалили подібні рішення.

Чинний мер міста Сергій Ратушняк на черговому засіданні V сесії Ужгородської міської ради V скликання вніс пропозицію наділити місту кілька карет «швидкої допомоги». Крім цього було розглянуто та прийнято низку інших питань.

 

У ці вихідні Ужгород перетворився на справжнє ярмаркове містечко. На вулиці Льва Толстого розгорнулася традиційна торгівля продуктами харчування і промисловими товарами, були смачні пригощання та веселі розваги. Від придбання товарів задоволення отримали і продавці і покупці! Якість українського виробника та атмосферу гостинності на святі «Золотої осені» відчули і наші журналісти.

 

Недаремно прихильники гандболу вважають, що цей вид спорту зацікавлює глядачів не тільки захоплюючою грою, а й психологічною напруженістю, яка виражена значно більше ніж у інших змаганнях.

 

admin