Невідомі особи знищили бігборд Сергія Ратушняка

Люди роками чекають на судові рішення, але трапляються і винятки для «обраних». Так, один із ужгородських суддів із майже музичним прізвищем Дору, о третій ночі (!) прийняв рішення, котрим відмінив постанову Ужгородської міської виборчої комісії в частині оголошення попередження кандидату на посаду міського голови м.Ужгорода Віктору Погорєлову, телефонні дзвінки на домашній номер члена комісії (жінки) від невідомої особи чоловічої статі, яка у грубій формі погрожувала їй фізичною розправою «…Якщо хочеш жити, не лізь куди тебе не просять…».

Від сьогодні взялись за знищення бігбордів кандидата на посаду міського голови м.Ужгорода та діючого мера міста Сергія Ратушняка. І знову ж таки вночі.

Так, невідомими було знищено бігборд Сергія Ратушняка, що встановлений на площі Дружби Народів. Зеленою фарбою залито зображення діючого мера і кандидата на посаду міського голови Сергія Ратушняка. В свою чергу, агітаційні щити розміщенні на цій же площі, з зображенням інших кандидатів, зокрема Віктора Погорєлова не постраждали.

Переконані, що компетентні органи відреагують на факти залякування членів Ужгородської міської виборчої комісії та вищезазначені випадки вандалізму, а деякі судді не прийматимуть рішення під покровом ночі .

admin