На Закарпатті вперше пройде Ужгородський День Моди

Uzhgorod Fashion Day – це перша із серії акцій, що проводитимуться періодично, двічі на рік, головною метою якої є популяризація національної моди та її виробників. Uzhgorod Fashion Day – це культорологічна акція обласного масштабу, яка з часом може перетворитися на комерційну, як це прийнято в усьому світі. Акцію задумано як вітчизняний аналог щорічних тижнів “прет-а-порте”, які проходять у Києві, Москві, Парижі, Мілані, Лондоні, Нью-Йорку та інших столицях світу. Її проведення – стимул для дизайнерів у виробництві продуктів моди не час від часу, а систематично, відповідно до розвитку нових напрямів і стилів, повідомляє Закарпаття онлайн.

Метою проекту є створення в Ужгороді конкурентоздатного центру моди європейського рівня зі всією супровідною інфраструктурою, сприяння розвитку легкої промисловості, основною ідеєю – підтримка нових дизайнерів і впровадження відомих європейських дизайнерських брендів на український ринок.

Uzhgorod Fashion Day відкриває імена нових дизайнерів, надаючи їм можливість представити свої колекції на професійному рівні та отримати об`єктивну користь від участі у Дні Моди – зацікавлення профільних ЗМІ, розширення кола клієнтів та контакти з баєрами.

Організатором UzhgorodFashionDay /Ужгородський День Моди є міжнародна модельна агенція “STAR model group”.

З питань участі у “UzhgorodFashionDay”:

+380(66) 413-75-95 +380(66) 413-75-95^ fashion.uz@yandex.ru

Для того, щоб стати учасником Uzhgorod Fashion Day (сезон осінь/зима 2010-2011), необхідно:

1. Заповнити заявку.

2. Представити портфоліо попередніх робіт (5-10 одиниць).

Портфоліо і заявки приймаються в електронному вигляді за адресою: fashion.uz@yandex.ru

Термін подання заявок – до 1 листопада 2010 р.

Критерії відбору:

1. Моделі повинні засвідчувати, що дизайнер орієнтується в актуальних модних трендах і напрямах.

2. Моделі мають бути комерційними, адаптованими до подальшого масового тиражування, орієнтованими на споживача (крайній авангард небажаний).

3. Обов`язковою умовою є якість представлених робіт. Виконання моделей колекції має бути якісним, із дотриманням технологічних вимог.

Відбір здійснюється експертною радою Uzhgorod Fashion Day, до якої входять дизайнери, мистецтвознавці, fashion-аналітики.

UzhgorodFashionDay відбудеться в суботу, 13 листопада в приміщенні кінокомплексу “Доміон” в клубі “B’FLY”.

Головний інформаційний спонсор – Закарпаття онлайн.

karpatnews.in.ua

admin