Мукачівське ОЗУ презентувало «своїх» кандидатів на владу в Ужгороді

Це саме вони розповсюджують через нічні заклади по Ужгороду наркотики для наших дітей, чи «Алкошопівську» даму на прізвисько «Рітка Мощачка”, що цілодобово зпоює нашу молодь, не гидує пограбувати антикваріат з ужгородського замку: монети, картини, книги тощо, чи відомого ужгородцям асенізатора Слободянюка, який крім помиїв на голови ужгородців, пограбуванням афганців, привласненням майна через підробку документів і рекету з розбоями нічим іншим себе не відзначив. Вартує уваги в цій компанії і ще один із членів мукачівського ОЗУ Волошин, який з кумом хабарником-прокурором Малиничем не тільки добряче «почистили» на кредитах два ужгородські банки, але й руйнуть історичний центр нашого міста відверто нехтуючи законами України.

Як виявилося, зібралася ця гидота з урочистої нагоди: реєстрували для участі у виборах свого духовного отця, чи то пак «шістки» пахана Балоги– Віктора Погорєлова, готового заради крісла мера продати інтереси ужгородців мукачівській братві.

Такий супровід балогівського дресированого висуванця загалом нікого і не здивував, як то кажуть: яке йшло, такого і знайшло, вони варті одні одногою.

Тож зараз ужгородцям, варто бути пильними та не дати зробити з себе васалів завидівського бариги, полакомившись на його брудні гроші.

От таку от долю завидівських васалів готує мукачівська братва для ужгородців.

admin