Майно ТОВ "Закарпатполіметали" як розкрадали, так і розкрадатимуть далі…

За його словами, суд залишив без розгляду скарги тих людей, які впродовж трьох років розкрадали майно ТОВ “Закарпатполіметали”.

“Вони хотіли скасувати всі судові рішення, якими були введені посади арбітражного керівника майном “Закарпатполіметали”, з метою приховати ті зловживання, які виявлено на цьому підприємстві в ході його інвентаризації”, – пояснив В. Гуртовий.

Разом із тим, за його словами, існує рішення Апеляційного господарського суду Львівської області від 13 жовтня 2010 року, яким суд фактично позбавив ТОВ “Закарпатполіметали” права власності на його майно. “Це рішення ми будемо оскаржувати у Вищому господарському суді України”, – підкреслив представник ліквідатора “Закарпатполіметали”.

Як повідомляв УНІАН, за результатами інвентаризації майна ТОВ “Закарпатполіметали”, що перебуває у стадії ліквідації у зв’язку з банкрутством, було виявлено недостачу майна на суму 1 млн. 33,5 тис. грн.

За словами керуючої процедурою ліквідації підприємства Тетяни Петік, з 2008 року на “Закарпатполіметали” відсутня охорона, що призвело до масових розкрадань майна підприємства.

У свою чергу, представник ліквідатора “Закарпатполіметали” Володимир Гуртовий заявляв, що основна провина за розкрадання майна ліквідовуваного підприємства лежить на ТОВ “Сауляк”, яке розташоване в безпосередній близькості від “Закарпатполіметали”. За його словами, представники ТОВ “Сауляк”, що також займається видобутком золота, захопили об’єкти й обладнання “Закарпатполіметали” на підставі договору оренди землі. Річ у тому, що земля, на якій розташовано ТОВ “Закарпатполіметали”, знаходиться в оренді у ТОВ “Сауляк”. Проте В. Гуртовий вважає цей договір оренди незаконним, оскільки його не можна було укладати, тому що на орендованій землі знаходиться чужа власність.

Т. Петік переконана, що, “враховуючи відсутність будь-яких звернень із боку керівництва “Закарпатполіметали” до правоохоронних органів із приводу протиправних дій третіх осіб щодо майна підприємства, очевидним є висновок про свідоме й навмисне розкрадання майна самим керівництвом банкрута”.

Також вона повідомила, що з 1 січня 2009 року на “Закарпатполіметали” повністю припинено нарахування зарплати. “Орієнтовна сума заборгованості із заробітної плати станом на 1 березня 2010 року становить 4,8 млн. грн.”, – зазначила вона.

За словами Т. Петік, 30 березня 2010 року збори комітету кредиторів “Закарпатполіметали” ухвалили рішення звернутися до правоохоронних органів із заявою про завдання банкруту збитків.

Довідка. ТОВ “Закарпатполіметали” було створено в 1999 році для розробки і експлуатації Мужієвського золотодобувного комплексу. Це єдине в Україні золотовидобувне підприємство. За час своєї роботи воно постачило казначейству України 840 кг золота.

Постановою Господарського суду Закарпатської області від 9 червня 2008 року було порушено справу №16/89 про банкрутство ТОВ “Закарпатполіметали” і введено мораторій на задоволення вимог кредиторів.

Із грудня 2006 року ТОВ “Закарпатполіметали” припинило господарську діяльність.

На балансі ТОВ “Закарпатполіметали” нині є запас збагаченої рудної сировини вартістю близько 25 млн. грн.

УНІАН

admin