Львівський Fashion – знову в моді!

Відкриють Львівський тиждень моди конкурсні покази молодих дизайнерів. Вони будуть презентувати колекції в рамках нового проекту Саботаж, організованому Lviv Fashion Week у співпраці з Міжнародним конкурсом дизайнерів одягу «The Golgen Thread» (Золота Нитка) .Серед учасників тижня моди – Роксолана Богуцька, «Ciphner &amp^ Matylda» (Польща), «Christophe le Bo» (Франція). Отже конкурс набуває серйозного міжнародного значення і з кожним роком усе більше й більше збагачується новими колекціями.

Lviv Fashion Week є однією з найбільш масштабних модних подій у Східній Європі. Кожен день Lviv Fashion Week відвідують близько 3-4 тис. гостей. Як зазначають організатори, формат проекту, який передбачає щоденні покази колекцій одягу класу prêt-à-porter і prêt-à-porter de luxe, а також шоу-рум дизайнерів, значно розширився у порівнянні з попередніми сезонами в зв’язку з проведенням різних арт-акцій, художніх, ювелірних та фото-виставок. Лотами на аукціоні стануть речі інтер’єрного дизайну, створені в тандемі українських дизайнерів і публічних осіб. Аукціон відбудеться 24 жовтня 2009 року і збере весь платоспроможний бомонд Львова.

Lviv Fashion Week проходитиме в центрі Львова – у Львівському Палаці мистецтв (вул. Коперника, 17). Також у межах конкурсу моди відбудеться благодійний аукціон, а виручені кошти будуть направлені на надання допомоги Львівській обласній дитячій спеціалізованій лікарні.

vedinfo.com

admin