Хутчіш на каву до Львова!

Упродовж трьох днів, з 17 до 19 жовтня, львів’яни і гості матимуть змогу пройтися кав’ярнями міста та взяти участь у конкурсі з визначення улюбленого кавового закладу. Участь у конкурсі на найкращу кав’ярню візьмуть: «Вірменка», «Мапа», «Віденська кав’ярня», «Золотий дукат», «Театральне», «Францішка», «Її Величність», «Світ кави», «Під синьою пляшкою», «Під Клепсидрою», «Кабінет», «Один», «Кентавр», «Прага», «Казино», «Цукерня», «Казанова». Таким чином ви скуштуєте зерновий напій і віддасте свій голос за улюблену кав’ярню міста.

Фінал кавового свята проходитиме о 15.00 на північній стороні площі Ринок. У святкуванні візьмуть участь музичні та танцювальні колективи. Також відбудеться показ фільму про історію Львова. Родзинкою свята будуть кавові король і королева, які каретою здійснять тур кав’ярнями та оголосять найкращу кав’ярню. Їхні костюми наповнять свято веселим колоритом. Загадковою енергетикою фестиваль забарвлять ворожки, які пророкуватимуть на кавовій гущі майбутнє.

Кавовий фестиваль запропонує гостям і ярмарок ремесел. Також усі зможуть безкоштовно скуштувати різні сорти кави, яку продаватимуть з возів.

vedinfo.com

admin