Кандидат "Чалий" настільки хоче стати депутатом, що знову береться за старе

Кандидат в депутати Мукачівської райради від партії “Єдиний Центр” Володимир Паульо, схоже, не зробив висновків з виборчої кампанії 2004 року. Після кількох років забуття він знову в центрі уваги правоохоронців та журналістів.

16 жовтня в селі Великі Лучки “Єдиний Центр” проводив черговий агітзахід. VIP-персоною цього заходу мав стати кандидат в депутати Закарпатської облради Іван Балога. Саме під нього кожен із агітаторів мав привести на зустріч 10-20 виборців. Дивно, але це агітспілкування ЄЦівці вирішили чомусь провести, наприклад, не на вулиці в центрі села чи на стадіоні, а в… барі «Скорпіон».

Як розповідають очевидці, близько шостої години вечора в залі цього закладу зібралося близько 100 чоловік. Під час агітації один із селян – 57-річний сторож місцевої пилорами Іван Габовда вирішив всупереч сценарію поставити Івану Балозі питання. Реакція організатора заходу – Володимира Паульо, не забарилася: підбігши до чоловіка, він на очах у всіх присутніх схопив сторожа за комірець і щосили штовхнув. Як наслідок, пан Габовда пролетів кілька метрів по сходах, розташованих між першим і другим поверхами.

Чоловік отримав численні забої, синяки та подряпини. Певний час він навіть перебував у шоковому стані, бо звернувся до правоохоронців. Однак, отямившись, зрозумів – з ким має справу, дав «задній хід». Проте, правду приховати кандидату на прізвисько «Чалий» не вдалося: село вже кілька днів поспіль «гудить» про подвиги новоявленного члена команди Віктора Балоги.

Олексій ГАСИНЕЦЬ

http://karpatnews.in.ua/news/5234

admin