Якби вибори міського голови Ужгорода були б сьогодні…

В ході соціологічного заміру було опитано 1060 осіб, при цьому повідомити про свій вибір в ході голосування погодилось 98 % опитаних.

За словами представників «Незалежного інституту стратегічних досліджень» похибка в результатах опитування не перевищує 1 %.

Результати соціологічного опитування:

 

Ратушняк С.М. – 22,8 %

 

Погорєлов В.В.– 12 %

 

Чучка П.П. – 8,7 %

 

Приходько В.О.6 %

 

Жолтані М.І. – 6 %

 

Інші кандидати – 10,7%

 

Не визначилися – 21,3 %

 

Проти всіх – 12,5 %

  

Сергій Ратушняк (22, 8 %). За результататами соціологічного зрізу залишається лідером виборчих перегонів. Незважаючи на надмірну емоційність кандидата, за словами  опитаних, вони відзначали, що саме під його головуванням в Ужгороді хоч і не всі проблеми вирішені, але й позитивних змін також досягнуто чимало. Це є мотивом для підтримки діючого міського голови і на наступних виборах.

Віктор Погорєлов (12 %) посідає другу сходинку. Він знову намагається використати імідж «мера-комунальника». Однак переважна більшість опитаних ужгородців скептично відноситься до цього, адже Віктор Погорєлов не виправдав звання господарника під час свого головування в 2002 – 2006 р.р., а також те що він з 2006 року не проявляв жодної активності.

 

Павло Чучка (8,7 %). Має сталий електорат. Однак, кандидатат втратив частину підтримки в звязку з останніми судовими рішеннями щодо управління Павлом Чучкою Баранинською сільрадою. Вагомим є те, що реальних справ для ужгородців, як відзначили опитані він не здійснив.

 

Микола Жолтані (6 %). Агресивно проводить агітаційну кампанію. Серед опитаних, люди середнього та старшого покоління звертають увагу на відсутність управлінського досвіду в державних структурах. Тож, наврядчи йому вдасться увійти до двійки лідерів.

 

 

Володимир Приходько (6 %). У більшості опитаних прізвище кандидата асоціювалось з прізвищем знаного на Закарпатті Заслуженого художника України, Лауреата обласної премії ім. Й. Бокшая та А. Ерделі В’ячеслава Приходько. Незважаючи на це, Володимир Приходько заручився підтримкою 6 % серед опитаних ужгородців, переважна більшість яких – це електорат Партії регіонів.

 

За результатами соціологічного дослідження рейтинг всіх інших кандидатів на посаду міського голови Тетяни Мясковської, Анатолія Синишина, Віталія Савицького, Бориса Борисова та запропонованих опитуваними не преревищив 10,7%. 

admin