Федір Ващук: "Лозунг Погорєлова про повернення басейну — чистої води піар"

На його переконання, вибори на наших теренах показують, що до обласної влади йдуть розкручені партійні бренди, а щодо входження до міської влади, назви політичних сил впливатимуть менше – більше важитимуть саме прізвища кандидатів. Стосовно реальних кандидатур на посаду міського голови Ужгорода, то їх, на думку Федора Ващука, три: Ратушняк, Приходько, Погорєлов, а виборча кампанія фактично закінчилася й «попереду два дні політичних ігор: хто кого зніме, хто на кого «наїде», хто кому поступиться…»

Федір Ващук вважає, що не личить кандидатові в мери запрошувати прибирати двори за місяць до виборів, як це демонстрував Погорєлов, адже про його партію й екозаходи досі не було чути. За словами ректора, у Погорєлова була чудова нагода протягом 5 років гарно зарекомендувати себе та політичну силу, від якої він йде, але він, чомусь, цього не зробив. Та раптом саме за місяць до виборів, Погорєлов почав проявляти шалену ініціативу.

Щодо закликів Погорєлова повернути громаді басейн «Спартак», то цей лозунг, за словами Ващука, є чистої води піаром. Басейн ніколи не належав місту, спочатку він був на балансі одного з ужгородських заводів, потім ЗакДУ, а згодом сам Погорєлов запропонував Ва&shy^щуку приватизувати його частину.

«Мене особисто образив лозунг Погорєлова «Повернемо басейн громаді міста!», — сказав він. «Громаді міста дуже пощастить, якщо хтось купить іншу частину, оскільки його утримання їй не під силу», – переконаний Федір Ващук. Він розповів присутнім, що наразі «Спартак» не має дна, тому спершу потрібно зробити саму басейнову чашу. До того ж він потребує використання й обі&shy^гріву 2,5 куб. м води. Федір Ващук переконаний, що в чиїх руках басейн би не був, він все одно залишиться в місті і нікуди звідси не подінеться.

admin