Державна житлово-комунальна інспекція перевіряє скарги споживачів на недоброякісні послуги

За результатами перевірок підприємствам надано 4 приписи та 9 розпоряджень щодо усунення виявлених порушень. Матеріали перевірок 2-х підприємств, які не виконали приписи, направлено до органів прокуратури для вжиття відповідних заходів. Всього підприємствами житлово-комунального господарства на виконання розпорядчих документів інспекції проведено перерахунки із споживачами на суму 40 тисяч гривень.

Як повідомили в Державній житлово-комунальній інспекції у Закарпатській області, з початку року інспекцією надано понад 50 пропозицій органам місцевого самоврядування та місцевим державним адміністраціям щодо усунення недоліків та покращення роботи в сфері житлово-комунального господарства. До інспекції надійшло 27 письмових заяв, звернень, скарг споживачів житлово-комунальних послуг, по яким надано 24 відповіді. Також фахівцями інспекції проводилася фотофіксація фактів неналежного утримання житлового фонду інших об’єктів комунального господарства. По 117 таким фактам направлено відповідні листи до органів місцевого самоврядування та на підприємства, з вимогами вжити відповідних заходів. Серед найбільш характерних порушень, виявлених фахівцями інспекції: відсутність актів на право власності чи користування земельними ділянкою прибудинкової території, що не відповідає^ не проводяться перерахунки за ненадані або надані не в повному обсязі послуги по прибиранню прибудинкових територій^ недостатні заходи щодо підготовки житлових будинків до експлуатації в осінньо-зимових умовах тощо.

Державна житлово-комунальна інспекція у Закарпатській області, звертається до споживачів послуг – проявити більш активну позицію у виявленні підприємств, якість послуг яких є недостатньою та про зазначені факти повідомляти в інспекцію.

admin