Чемпіонат Закарпаття з футболу. ФК "Середнє" розгромило ФК "Верховина" — 6:0

А до цього ще один гол провів Денис Пахомов. Відтак він же асистував брату-близнюку Олександру, який теж «розписався» у воротах гостей. За рахунку 4:0 господарі дещо «звернули оберти» й активізувались у завершальній фазі поєдинку. За хвилину до фінального свистка шкіряний затріпотів у сітці після удару Тараса Задорожного, а на останніх секундах націлену передачу замкнув Богдан Степанов. Кінцевий результат – 6:0 на користь ФК «Середнє».

Тепер на наших хлопців чекають дві виїзні зустрічі у Н. Давидкові та Пістрялові. Поєдинки не з простих, зокрема, з «Метеором», який ще має шанси поборотися за четверте підсумкове місце в чемпіонаті. А фінішує команда грою з ФК «Вишково» на своєму полі 31 жовтня – в день виборів до місцевих рад. Віриться, що хлопці по-дарують середнянцям хороший настрій у цю знакову неділю.

Решта матчів 23 туру завершилась з такими результатами: «Метеор» – СК «Ялинка – 5:1 (юнаки 1:1), ФК «Мукачево» – ФК «Карпати» – 9:0 (6:0), ФК «Боржава» – ФК «Ф. Медвідя» – 0:1, (0:0). Наші юнаки теж перемогли міжгірців з таким же рахунком, як дорослі – 6:0.

Микола Горват, “Вісті Ужгородщини”

admin