Бюлетені Сергія Ратушняка до урни вкидала наймолодша донька

Разом з міським головою на дільницю прийшли його дружина Марина, доньки Сімона та Аліна, син Микола. Бюлетені вкинула до урни наймолодша з родини Ратушняків – першокласниця Алінка. З легкої руки донечки, голос чинного мера приєднався до інших, у виборчій урні.

Проголосувавши, Сергій Миколайович прокоментував хід виборчої кампанії та розповів про те, як боролись за кресло мера різні політичні сили.

«Я дав всім можливість вилити бруд на себе, набрехатися, наобіцятися, розмалювати всі повітряні фортеці і «кисільні» береги «комсомольця», «кагебіста» Приходька. Я їм всім дав можливість.

Я займався виборчою кампанією, ви знаєте. Перший мій плакат з’явився рівно 2 тижні тому в п’ятницю ввечері. Два тижні рівно в мене була активна виборча кампанія. Їх – три місяці, в Жолтані – майже рік, мільйони коштів. Побачите результат, він буде протилежний від того, що вони очікують», – прокоментував Сергій Ратушняк перебіг подій.

Тепер залишається лише очікувати результатів та сподіватись на те, що ужгородці голосуватимуть свідомо і не продаватимуть своє майбутнє на найближчі 4 роки за 150 гривень.

Крістіна Кузьменко

admin