БАЛОГІВСЬКИЙ ГАМБІТ, або що готують ужгородським виборам?

Матеріали, що приводяться нижче походять з першоджерел наближених до Віктора Балоги і тих, що особисто приймають участь у реалізації задумів, тому сумнівам не підлягають, а є лише приводом для роздумів ужгородців та роботою для правоохоронних органів.

Стратегічною метою мукачівської команди, без сумніву, є усунення Ратушняка від влади в Ужгороді і О. Ледида з ОДА. І засоби до яких вони вдаються вражають різноманіттям та необмеженим фінансуванням. Та схема, що подається нижче вражає своїм цинізмом та нахабністю.

Відповідальними за «результати» виборів від ЄЦу в Ужгороді є такі собі Балогіни слуги як Віктор Трикур та Володимир Чубірко. Вони очолюють в місті штаб та координують роботу («мозки штабу»). «Руками» штабу є Ярослава Гасинець та Олексій Гетманенко. Саме ці «мозки та руки» знаходять «ланкових», які відповідають за кожного виборця особисто. «Ланковий» отримує за свою «посаду» 200 гривень, плюс ще 200 за свій голос. Він має забезпечити від п’яти і більше виборців, кожен з яких отримає від нього по 200 гривень, а він за кожного з них отримає ще по 50. Виборець має за 200 гривень проголосувати за всі 5 бюлетенів – за ЄЦ по спискам в місто і область, за Погорєлова на мери та за кандидатів від ЄЦу по мажоритарні в місто і область. «Ланкові» вже сьогодні формують списки по всім дільницям і подають звіт до штабу (за останніми даними зі штабу, Балога отримав звіт, що на кожному окрузі в середньому сформовані списки з 350 виборців). Гроші через «мозки та руки» не проходять (вони мають окрему плату за роботу та місця в списках). Гроші заїдуть в місто 25 жовтня з Мукачева на 20 машинах. Розносити їх будуть по готовим спискам додому кожному виборцю «бойова» мукачівська трійка – хлопчик-шістка, що особисто буде давати гроші, та два «амбала» позаду, що мають символізувати серйозність намірів. В авто, за інструкцією, мають залишатися ще двоє «братків» з касою, вони будуть озброєні. Прикривати цей кортеж будуть працівники з обласної міліції, що залишаються вірними Балозі. Номера машин та їх графік руху по адресам складається в штабі. «Ланкові» мають забезпечити явку виборця і проконтролювати процес голосування (шляхом показу бюлетня або фотографія на мобілку). Список «ланкових» є в штабі, з ними постійно ведеться контакт по мобільним через Гасинець (+380501606451) та Гетманенко ( +380669655142). Вони, в свою чергу, звітуються перед Трикуром (+380503179059) та Чубіркою (+380503720818). Ті вже приносять інформацію до «патрона». Якщо правоохоронні органи зацікавляться інформацією, то прослухавши за останній місяць розмови за цими номерами все стане очевидним. А це вже не просто злочин, це зрада власному народу і державі!

Не важко підрахувати у скільки обійдуться Балозі ужгородські вибори – це сума близько 10 мільйонів гривень лише на підкуп виборців! А ми розуміємо, що гроші він просто ніколи не викидає, а повертає їх у геометричному вимірі.

Так що жадоба до 200 грн. сьогодні обернеться для дуже багатьох ужгородців стоянням раком, щомісячних виплат готівкою за посади і бізнес і харканням кров’ю за непокір чи незгоду.

< FONT size=3>А. Федоришин, НІСД

(незалежний інститут стратегічних досліджень)

admin