6-8 жовтня на Закарпатті відбудеться ІІ міжнародний літературний фестиваль "Карпатська ватра"

Шановні учасники «Карпатської ватри»!

На благословенній Срібній Землі щирим золотом найблагородніших поривань і прагнень знову спалахнула «Карпатська ватра». Це яскраве підтвердження того, що в житті нинішнього суспільства не згасають ті святі ідеали, які сповідувала і сповідує наша вітчизняна література, що сучасні українські письменники, збагачені традиціями своїх славетних попередників, упевнено ідуть в ногу з часом, прагнуть сповна віддати людям усю повноцінність свого таланту.
Радо, від усього серця вітаю вас, творців художнього слова на другому міжнародному літературному фестивалі «Карпатська ватра». Він проходить у рамках проголошеного сесією обласної ради «Року письменника і вченого Федора Потушняка». І присвячене це свято вшануванню його світлої пам’яті.
Приємно, що до наших закарпатських письменників, як і на попередньому фестивалі, долучилися їх побратими всього Карпатського регіону – із Львівської, Івано-Франківської, Чернівецької областей, а також із Словаччини, Угорщини, Польщі, Румунії, де теж звучить українське слово. Тішимося і тим, що на цей раз їх коло стало ще ширшим. «Карпатську ватру» збагатили письменники із м.Києва, Дніпропетровської, Волинської, Хмельницької областей. Воістину чуття єдиної родини!
Від усього серця бажаю вам, учасникам літературного фестивалю, всім шанувальникам художнього слова доброго здоров’я, творчого довголіття, щоб тепло і світло «Карпатської ватри» щедро обдаровувало вас наснагою до нових звершень на літературній ниві, на ниві духовності!


Голова Закарпатської обласної ради Михайло Кічковський

admin