Захисник «зелених зон» Погорєлов продав частину ужгородського дендропарку (документи)

Так небайдужі до свого майбутнього городяни днями поділилися з нами документами, згідно з якими у 2003 році мер Погорєлов продав частину дендропарку Лаудона, що на вулиці Ференца Ракоці неподалік обласного управління міліції.

Зі стенду, який розташований при вході до скверу, можна дізнатися, що це — дендрологічна ділянка, закладена вчителем Ужгородської гімназії Іштваном Лаудоном у 1896 році. Зараз площа цієї території — 0, 30 га.

У той же час, ужгородці, котрі живуть у місті хоча б 10 останніх років, пам’ятають, що той же дендропарк свого часу розташовувався по обидва бокуи вулиці Ф. Ракоці. Так от, у 2003 році міський голова Вікто Погорєлов, котрий нині сильно опікується зеленими зонами, продав спочатку 0, 0900, а потім ще 0, 0403 га території цієї пам’ятки екзотичного рослинного світу під ресторан «Карпат-Арт». Про це є підписані Віктором Погорєловим акти на право власності на земельні ділянку. Крім них — викопіровка з ужгородської топогеодезичної служби з генплану міста, на якій чітко позначена ця земля.

Цікавим є й те, що у одному з актів вказано, що ділянка надається для обслуговування жилого будинку та господарських приміщень. У іншому — для обслуговування кафе та будинку творчості. Але ж ми всі добре бачимо, що там стоїть не житловий будинок, а ресторан, і, що ніякого будинку творчості на цій території немає, а є лише той же ресторан. А зайшовши на територію цього закладу, можна побачити залишки парку: екзотичні кущі та рослини.

Словом, забув вболівальник за «зелені зони» проаналізувати свою діяльність на посаді мера перед тим, як вішати брехливі гасла нам на вуха…

Зіновій Всеправедний

admin