Закарпаття очікує на нові інвестиції

Тарас Петрина поінформував керівника краю про реалізацію компанією нового інвестиційного проекту. Так, передбачається, що вже навесні наступного року в Мукачеві буде відкрито новий потужний завод, де планується працевлаштувати понад 3 тисячі краян. Тут планують виробляти електронну продукцію для відомих світових брендів.

– Ми вже закупили високотехнологічну виробничу лінію, завезли її на Закарпаття. В Мукачеві збудований завод площею 22 тисячі метрів квадратних, де й будуть встановлені лінії. Нині триває підготовка до монтажу інженерних систем, – повідомив директор підприємства.
Окрім того, Тарас Петрина відзначив, що компанія, яка працює на ринку Закарпаття майже десять років, і надалі планує розширювати виробництво.

– Закордонні інвестори довіряють новій владі, бізнес відчуває стабільність. Закарпаття розглядається як надзвичайно перспективний і привабливий регіон, де є кваліфікована робоча сила, розвинута інфраструктура. Ще одна перевага – близькість до кордонів. Тому нові проекти – не за горами, – констатував Тарас Петрина.

На зустрічі йшлося і про проблеми. Зокрема – повернення податку на додану вартість. Наголошувалося й на відновленні вантажних перевезень у пункті пропуску «Лужанка».
Керівник краю запевнив, що усіляко сприятиме інвесторам. Також додав, що перспективними районами для розвитку бізнесу можуть стати Міжгірський, Тячівський та Рахівський, де поки що замало потужних виробництв.

– Обласна влада зацікавлена в нових проектах, адже це нові робочі місця, надходження до бюджету. Інвестиції – реальний крок до покращення добробуту краян, – відзначив Олександр Ледида.

Прес-центр ОДА

admin