Закарпатські підприємці відзначили професійне свято

— Ще у березні ми започаткували акцію «Підприємці — дітям», — розповідає про історію свята один із організаторів дійства керівник закарпатського осередку «Партії промисловців і підприємців України» Володимир Байко. — Відтак близько 70 підприємців долучилися до збору коштів для дітей-сиріт та дітей-інвалідів. Крім того, до нашої акції долучилися й закарпатські художники та журналісти. Сьогодні ми підбиваємо підсумки цієї справи і плануємо нагородити всіх благодійників подарунками, зробленими дітьми з тих закладів, яким ми допомагали. У програмі нинішнього дійства — виступи діточок, яким ми допомагали. Також в програмі було приготування 500-кілограмового бика. Спеціально для цього на торжество запросили кухара з Угорщини.

Окрім губернатора та колег-бізнесменів, привітати підприємців прийшов і перший заступник міського голови Сергія Ратушняка Микола Адамовський. Він зауважив, що й сам був підприємцем, тому знає про цю нелегку працю. Як резюме зам мера побажав винуватцям свята здоров’я, витримки та хорошого податкового кодексу.

Соннечко напередодні відкриття дійства посміхнулось підприємцям, тож батьки з діточками, прогулюючись алеями парку могли сповна насолодитись святом.

admin