За виборчою кампанією на Закарпатті спостерігатимуть майже 30 громадських активістів

Організатор громадського моніторингу – Громадянська мережа ОПОРА – неурядова, позапартійна і фінансово-незалежна мережа громадських активістів, яка має значний досвід спостереження за виборчими кампаніями.
Протягом наступних п’ятдесяти днів, спостерігачі «ОПОРИ» слідкуватимуть за демократичністю, законністю та прозорістю виборчого процесу в усіх регіонах країни, в тому числі й на Закарпатті. Тут спостереження проводитимуть чотири довготермінові спостерігачі з мобільними групами реагування, а також 36 короткотермінових спостерігачів, які працюватимуть безпосередньо у день виборів.
Окрім загального процесу спостереження за проведенням виборчої кампанії, активісти «Опори» та Карпатського Агентства Прав Людини «Вестед» аналізуватимуть виборчі програми та обіцянки кандидатів, а згодом інформуватимуть суспільство про їх виконання та відслідковуватимуть стан дотримання свободи мирних зібрань.
«Кампанія ОПОРИ – це єдиний проект спостереження за місцевими виборами національного масштабу» – каже регіональний координатор на Закарпатті Наталія Ігнатьо – «Загалом по Україні до спостереження за місцевими виборами вже залучено близько двохсот довготермінових спостерігачів і ще 1 500 активістів спостерігатимуть за ходом голосування 31-го жовтня».
РІО за матеріалами ГМ “Опора”
admin