З новим прокурором області – зміни на краще

На зустрічі з журналістами, окрім головного прокурора області Анатолія Петруні, були присутні також 4 його заступники. Посадовці відзвітували про виконану роботу прокуратури області за останні 8 місяців.

Нагадаємо, що свою посаду Анатолій Петруня займає лише з квітня цього року, але успіхи помітні вже зараз. Так, наприклад, попри збільшення рівня злочинності в області за цей рік, прокуратурою викрито більшу частину найбільш серйозних із них. Зменшено кількість особливо тяжких злочинів, таких як вбивства, розбійні напади, тілесні ушкодження та зґвалтування.

Кожна третя справа серед розслідуваних та направлених до суду стосується злочинів у сфері службової діяльності. Кожна п’ята – про привласнення, розтрату майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем. Крім того, активізовано нагляд за додержанням законів у сфері захисту прав та свобод громадян та інтересів держави.

Згідно з інформацією наданою на прес-конференції, вжито організаційних заходів щодо виплат заборгованостей по заробітним платам по області, а також постійна увага приділяється здійсненню нагляду за станом додержання в області законів у сфері охорони здоров’я. Зокрема постійно проводяться перевірки з питань законності обігу та використання наркотичних речовин. Також виявлено ряд порушень стосовно випису рецептів на отримання препаратів, які є наркотичними або містять у своєму складі такі речовини.

Крім того, як стало відомо, одним з пріоритетних напрямків діяльності органу прокуратури закарпатської області є дотримання вимог бюджетного законодавства та боротьба з корупцією. До того ж, на зустрічі з журналістами, Анатолій Петруня охоче пішов на контакт та запропонував медівникам співпрацювати у разі потреби.

Отже, як бачимо, молодий начальник прокуратури не пасе задніх, а активно працює над покращенням боротьби зі злочинністю в Закарпатській області. І тепер можна сподіватись на покращення працездатності органу прокуратури та зменшення рівня злочинності в багатьох державних структурах, які раніше залишались безкарними.

Крістіна Кузьменко

admin