Игорь Гамула недоволен настроением игроков ФК "Закарпатье"

Соперник нам сегодня показал, что такое выйти с настроем на игру, что
такое борьба за каждый мяч, – говорит Гамула. – . Энергетик сегодня
победил заслуженно. А действия своих футболистов мне комментировать
трудно.

Они не имеют совести, думают, что если они вышли из Премьер лиги, то
могут любого здесь обыграть. Я их предупреждал, но достучаться к их
сердцам не смог. Так очки не набираются.

Я не знаю, почему все команды так на Закарпатье настраиваются, но против
нас все выходят и дерутся будто это их последняя игра. Поэтому еще раз
приветствую с победой Энергетик.

Отметим, что поражение в Бурштыне для Закарпатья четвертое в сезоне.

energetyk.com.ua

;2010-09-26 08:11:00.000;archive;clipnews

Діти закарпатського села Костилівка дочекалися спортивного майданчика;Днями у селі Костилівка Рахівського району Закарпаття з ініціативи ГО «Тиса» та за фінансової допомоги депутата обласної ради Юрія Бережника був відкритий новий спортивний майданчик. За словами сільської голови Ольги Сметанюк, питання спорудження спортивного майданчика в селі було тривалий час одним із найболісніших. ;Діти просто не мали де займатися спортом. На все село лише один маленький майданчик біля – школи, а зважаючи на те, що в школі навчається понад 500 учнів, уроки фізкультури проводилися почергово для кожного класу. Крім того, село малоземельне, тож виділити ділянку під майданчик спершу теж було проблематично.

Однак, як зазначила Ольга Вікторівна, місце таки знайшлося — неподалік школи в центрі Костилівки. Інше питання, що сільська рада не мала потрібних коштів, щоб спорудити необхідні турніки, лавиці та загалом облаштувати цю територію. Тоді сільська рада почала шукати спонсорів, однак більшість лише на словах позитивно реагували на пропозицію допомогти дітям. Але, як зазначила голова села Ольга Вікторівна, завдяки депутатові обласної ради Юрієві Бережнику дитячу мрію вдалося втілити в реальність.

«Нині дітей із майданчика неможливо вигнати. Весь свій вільний час вони проводять там. Юрій Юрійович став основним спонсором. За його кошти були закуплені та встановлені п’ять гойдалок, турніки, лавиці, драбини», — зазначила пані Сметанюк.

На офіційному відкритті сільська голова Костилівки передала цей майданчик на баланс школи і висловила надію, що це буде не останній майданчик у селі.

РІО”

admin