«ВОНО» вже тут!

Так само потішила ужгородців поява в Ужгороді бігбордів одного з претендентів на крісло міського голови. З того бігборду оте «воно» з посмішкою повідомило нехитрим текстом, що «саме тут тепер він». Відтак ВІН – це Ужгород. І якщо пані Тимошенко не потребувала конкретизувати на бігбордах хто ВОНА (і так усі її знали), то у нашому випадку піарники про всяк, дрібно дописали у кутику, що «воно» – це Володимир Приходько. І виглядає, що наш претендент на головне крісло у місті добре розуміє, що відомий він лише вузькому колу колишніх комсомольців та відставних кадебешників. Саме у цьому колі зростало за віком і карєрно оте ужгородське «воно». Мабуть тому добряче «прийнявши на груди» для хоробрості, «воно» вирішило нагадати про себе не лише ужгородцям, але й представникам чинної міської влади, які на нещастя трапились йому дорогою на вул. Л. Толстого в обласному центрі у День знань. Опустившись за посередництва алкоголю на нижчий щабель еволюції, по-мавпячи незграбно випоз з-під керма(!) свого авто почав чіплятися до одного з керівників міського департаменту та його колег з погрозами. Правда ті погрози були специфічними, на кшталт: Ви ще тут?! Усіх в Сибір позасилаю!! Видно алкоголь настільки затуманив мізки нашого «героя», що він втратив орієнтацію в часі, гадаючи, що надворі доба його радянської юності, яка в свідомості нинішнього молодого покоління асоціюється хіба що зі старим радянським анекдотом про те як кадебешний сексот підходить до будівлі КДБ, а там зачинено. І тільки на вхідних дверях табличка з написом «В связи с ремонтом центрального входа просим стучать по телефону».

На зауваження тому примату (бо інакше назвати пяного водія за кермом язик не повертається) «воно», вчепившись у комір одному з міських чиновників на вухо прошепотіло, що зараз передзвонить до Києва у канцелярію Президента самому пану Л. (прізвище називати не будемо з етичних міркувань, бо мало що пяному «в голову стрілить»). Однак, як кажуть у народі, що в тверезого на умі, те у пяного на язиці. От таке воно в Ужгороді саме тут і тепер.

Звісно зараз воно – ніхто, але не приведи боже, отаке сяде у владне крісло, тоді ужгородці начуваймося, та бережімо дітей, бо воно їхати може у стані пяного примата.

P. S.: якщо «воно» вирішить звернутися до суду та доводити, що «воно» це він, очевидці описаного вище дійства на вул. Л. Толстого у День знань готові підтвердити нашу розповідь. Тож тримаймося, бо «воно» іде. В мери…

admin