Вітання з нагоди Дня працівників освіти пролунали у ПаДІЮні

У цей день ми з вдячністю і теплотою згадуємо школу, своїх учителів, поспішаємо привітати тих, хто віддав нам стільки любові й терпіння. Цього року теплі слова вітання працівникам освіти лунали зі сцени ПаДІЮну. Зі щирими словами присутніх привітали Ужгородський міський голова Сергій Ратушняк та начальник управління освіти Ужгородської міської ради Володимир Огар, побажали учителям нових вагомих здобутків на освітянській ниві та вручили почесні грамоти, відзнаки й нагрудні знаки за вагомий внесок, творчий пошук у цій відповідальній справі.

Приємним є те, що завдяки тісній співпраці міської та обласної рад з урядом Словаччини, в Ужгороді працює єдина в Україні школа зі словацькою мовою навчання. Закордонні педагоги, що викладають у цій школі, приєдналися до святкування. Сергій Ратушняк висловив їм подяку за співпрацю та побажав здоров’я, витримки й успіхів у всіх починаннях. Він наголосив, що саме зусиллями освітян закладається підмурівок для побудови України, яка посяде належне місце у світовому співтоваристві. Бо праця педагога є запорукою духовно-морального та інтелектуального зростання наших дітей – майбутнього України. Володимир Огар підкреслив, що завдяки нашим вчителям в Ужгороді така велика кількість призерів олімпіад та рекордсменів ЗНО. Робота Педагога – це клопітка, нервова та важлива справа у вихованні громадян нашої країни.

Веселу атмосферу в залі підтримували ряд колективів: студія сучасного танцю „Бліц”, соліст Олександр Попович, навчально-виховні комплекси „Дивоцвіт” та „Дзвіночок”, зразковий художній колектив „Мульті-кейс”, танцювальний колектив „Мелодія вальсу” та інші. Найбільше всіх гостів свята вразив виступ Сергія Ратушняка, який прочитав свій власний вірш і присвятив його усім жінкам.

Вплив Учителя великий, хоча часто не усвідомлюється до кінця. Ми завжди повинні бути вдячними цим людям, саме у школі кожен вперше проявляє себе як особистість.

admin