В УжНУ відзначили День знань (фото)

Свято відбулося у головному корпусі університету, в ньому взяли участь керівництво університету, викладачі, студенти, батьки та гості. Захід розпочався гімном України у виконанні чоловічої хорової капели університету «Боян». Ректор Микола Вегеш, вітаючи усіх студентів з Днем знань, побажав, особливо першокурсникам, швидкої та успішної адаптації до процесу навчання в університеті, який значно відрізняється від навчального процесу в школі. «Дорогі друзі, – зазначив ректор, – я дуже вдячний, що ви обрали саме Ужгородський національний університет. Так співпало, що саме цього року нашому університету виповнюється 65 років. Це досить поважна дата. Лекції вам читатиме наша еліта, поважна професура та кращі викладачі. Я вас щиро вітаю, і нехай вам у всьому помагає Бог!»

Далі слово взяв Михайло Кічковський, голова Закарпатської обласної ради.

«Шановні студенти, викладачі та гості! Для вас День знань – це справжнє прекрасне свято! Адже ви стали студентами цього прекрасного навчального закладу, який має величезний потенціал, адже за одним з останніх рейтингів вузів, опублікованих в газеті «Дзеркало тижня» Ужгородський національний університет займає дев’яте почесне місце. А для мене цей день – нагода згадати свої щасливі студентські роки. Вірю, що ви також колись будете згадувати стіни рідного університету як щасливі роки свого життя! Зі святом вас і в добру путь!».

У ході урочистостей студентами-першокурсниками було покладено квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку.

Після виступу студента Владислава Товтина з піснею «Україна» ведучі свята студенти філологічного факультету Еріка Балог та Дмитро Тодер представили учасникам і гостям свята всіх деканів університету. Далі звучала «Клятва першокурсника», зворушливий виступ мами першокурсника – доцента кафедри словацької мови та літератури Юлії Юсип –Якимович.

На завершення святкових зборів ректор Микола Вегеш вручив першокурсникам студентську символіку: велетенський «Студентський квиток» та «Залікову книжку» під урочисті звуки фанфар. У добру путь, студенте!

Мирослава КОЧІШ,
Прес-служба УжНУ

admin