В Ужгороді святкували День знань

День знань прийшов до ужгородських школярів разом з дощем, якому, попри все, не вдалося зіпсувати свято. У перший день осені, для 14 тисяч учнів міста, розпочався новий навчальний рік. Проводжав до першого класу сьогодні свою молодшу доньку Аліну й ужгородський міський голова Сергій Ратушняк.

Для мера нашого міста 1 вересня стало подвійним святом, адже в цей день його маленька донечка стала школяркою і вперше сіла за парту. Під час урочистої частини, Сергій Ратушняк привітав батьків та учнів з новим навчальним роком, побажав школярам успіхів у навчанні та майбутньому, а також висловив щиру подяку вчителям та батькам за їх працю та бажання зробити навчання у школі для дітей якомога кращим.

Після урочистої частини всіх першокласників провели до класу, де пройшов їх перший в житті урок. На цьому уроці малеча познайомилась зі своєю першою вчителькою та дізналась чому ж їх будуть навчати протягом наступних років.

Нагадаємо, що напередодні у прес-центрі «Нове Закарпаття» відбулась зустріч з журналістами Володимира Огара, начальника управління освіти ужгородської міської ради та Федора Апшая, заступника міського голови Ужгорода. На прес-конференції, вони повідомили, що всі школи міста вже готові прийняти учнів на новий навчальний рік.

Будемо сподіватись, що цей чудовий святковий день стане для першокласників маленьким кроком у світле майбутнє, де вони зможуть досягти великих успіхів і стануть гордістю нашого міста та своїх батьків.

Крістіна Кузьменко

admin