В Ужгороді облаштовують сміттєві майданчики

— Нам вдалося вирішити справді нагальну проблему, — розповідає начальник житлового відділу КШЕП (колишній ЖРЕР №3) Василь Роман. — Ми мали проблему, що наша внутрікварталка через розкидані смітники та ромів, котрі сіяли це сміття, була захаращеною. Відтак зібралися активісти будинку №30 і вирішили упорядкувати майданчик для сміття. Дуже відрадно, що нашу ініціативу підтримав ужгородський міський голова Сергій Ратушняк. Він дав вказівку допомогти нам з облаштуванням прилеглої до майданчика території. Допоміг транспортом, там проклали близько 40 квадратних метрів асфальту. Також допомогу у вигляді жерстяної огорожі надав керівник супермаркету «Вопак». Так, спільними зусиллями ми маємо охайно об лаштований двір.

До слова, після того, як майданчик для сміттєвих контейнерів уже був зведений, біля нього захотіли пропіаритися кілька можливих кандидатів у мери міста. Але, Василь Іванович каже, що не дозволить цього робити, бо окрім діючого міського голови, ніхто з цих людей не вклав у справу ні копійки.

На думку Василя Романа, такий майданчик є хорошою справою й через те, що всі, хто брав участь у його спорудженні, тепер доглядатимуть за його утриманням. Це стимулюватиме людей утримувати свій двір у чистоті і перешкоджати всім, хто намагатиметься цю чистоту порушити, переконаний керівник житлового відділу.

У найближчих планах Василя Романа протягом вересня спільно з жителями організувати ремонт покрівель окремих будинків Проспекту. Для цього вже найближчим часом буде проведено збір підписів мешканців і винесення такої пропозиції на виконком міської ради. А там, спільними зусиллями й результат не забариться.

Павло БІЛЕЦЬКИЙ

admin