Ужгородські поборники чистоти самі засмічують місто

Ці люди свідомо не платять за вивезення твердих побутових відходів чи й узагалі відмовляються укладати відповідні договори з прибиральними службами.

Так, за даними Ужгородського КШЕПу, приватні підприємства нині винні за вивіз твердих побутових відходів понад 45 тис. гривень. У той же час, 79 підприємств взагалі відмовилися від укладання договорів на вивезення сміття. Попри те, що вони ж захаращують сміттєві баки, а платити за це не бажають. Зокрема власниця магазину АВС й поборниця справедливості в Ужгороді та опозиціонерка до міської влади Маргарита Мощак, боргує за вивіз сміття 288 гривень. Магазини «Зіна» на вулицях Капушанській та Легоцького, оформлені на жінку кандидата в мери Миколи Жолтані зовсім відмовилися укладати договори. Хоча ще з весни той же Микола розвісив містом білборди про суботники з прибирання Ужгорода. Так само безоплатно користується міськими смітниками й  п/п Галас, що стоїть за ринком на вул. Заньковецької в Новому Районі. До речі, за словами заступника міського голови Володимира Химинця, найближчим часом цей ринок буде знесено, про що є відповідне рішення Верховного Суду України.

Отож, як бачимо, люди, котрі обіцяють вирішення проблеми сміття вже сьогодні самі її створюють. А, як відомо, чисто не там де добре прибирають, а там, де не смітять…

admin