Ужгородська команда "Вхід у змінному взутті" — "срібний" призер Всеукраїнського фестивалю КВН

Програма фестивалю була дуже насиченою. За три ігрові дні команди зіграли візитку, домашнє завдання, три види розминки, конкурс “Команда має талант”, екологічний конкурс, фотоконкурс, “переспівки”, конкурс “А напоследок я скажу…”. Окремо проводився конкурс “КВН-газет”.

Закарпаття на фестивалі традиційно представляла команда ужгородської гімназії “Вхід у змінному взутті”. За підсумками трьох ігрових днів гімназисти посіли друге місце серед шкільних команд, відставши від переможців всього на 0,2 бала. А Альона Верстюк отримала диплом в номінації “Краща актриса” фестивалю.

Команда КВН гімназії м. Ужгорода “Вхід у змінному взутті” створена в січні 1998 року. За історичними мірками – не так вже і давно, але КВНівська історія набагато стрімкіше. У 98-му, коли команда гімназистів починала сценічний шлях, свій перший телевізійний сезон грали “Дівчата з Житомира” і “95-й квартал”, а чемпіонами стали “Діти лейтенанта Шмідта”. Як же це було давно!

Команда стабільно показує високий рівень гри серед шкільних і навіть дорослих команд КВН. Команда “ВУЗВ” тричі ставала переможцем першості міста серед шкільних команд КВН. З 2000 року команда гімназії – єдина дитяча команда в дорослій Закарпатській лізі КВН, де була володарем Кубку, 7 разів ставала фіналістом Кубку і один раз дійшла до фіналу Чемпіонату Закарпатської ліги КВН та здобула срібло.

Окремим розділом історії команди є її участь у всеукраїнських фестивалях, що проводить Асоціація “КВН України”. Вперше команда “ВУЗВ” приїхала на фестиваль “Гуморина-2000”, і з того часу ужгородські гімназисти не пропустили жодного фестивалю. Досягнення “ВУЗВ” вражають – “Гран-прі” (2004), 5 разів ставали переможцями (2001, 2002, 2003, 2007, 2008 роки) і двічі призерами (2000, 2009 роки) дитячого фестивалю “Жарт-птиця”. Команда “ВУЗВ” 6 разів ставала переможцем у конкурсі стінних “КВН-газет” (в тому числі і останні 3 фестивалі в 2007 – 2009 роках). Гравці команди неодноразово визнавалися кращими акторами і акторками фестивалю, одержували спеціальні призи “Міс КВН”, “Містер КВН”, “Зірка надії”.

Капітанами команди в різні роки були такі учні гімназії: Богдан Вереш, Олена Курта, Золтан Грешкулич, Ігор Кривошеєв, Вікторія Ходанич, Тетяна Бонь, Наталія Цифрак, Дмитро Бабчук, Олеся Дубанич, Генадій Копитчак, Аліна Возняк, Катерина Дюрик.

Щорічно в гімназії силами команди “ВУЗВ” проводиться гра КВН між командами 2-4 класів гімназії. Учасники гри поповнюють ряди збірної команди гімназії.

Склад команди оновлюється щорічно. За роки існування команди гравцями “ВУЗВ” було понад дві сотні учнів гімназії. За ці роки в ужгородській гімназії змінилось 4 директори. Незмінними залишаються заступник директора з виховної роботи Світлана Іванівна Дутко, яка постійно опікується командою, та керівник команди Сергій Денисенко. І ще – синьо-чорно-біла форма та веселе пухнасте змінне взуття.

Команда “Вхід у змінному взутті” та керівництво гімназії м. Ужгород дякують добрим людям, які допомогли команді поїхати на фестиваль. Це Юрій Журкі, Віктор Феєр, Павло Маєрчик, Вікторія Сівковська, Іван Богдан та Наталія Тракслер.

admin