Ужгород відібраний для участі у донбаському проекті "Свято поколінь"

Свято поколінь – це 5-річна програма інноваційних навчальних проектів, творчих практик та розробки ідей з модернізації міста за участі творчих представників міста, громадських організацій, локального бізнесу, міської влади та представників медіа.

У 2010-2011 рр.. тема проекту “Творче місто – простір взаємодії”.

Для участі в проекті в 2010-2011 рр.. відібрані Ужгород, Донецьк, Херсон, Сімферополь і Вінниця.

Проект передбачає дослідження простору міст і процесу інновацій за методологією People’s Atlas, створення зв’язків серед 4-х професійних середовищ міста: владних і бізнесових кіл, творчих і громадських інститутів через програму інтерактивних лекцій та творчих майстер-класів, урбаністичні інтервенції та публічні дійства на території мобільного комунікаційного центру Фура-Культура, а також створення, обмін і розвиток нових ідей від мешканців міста про те, як місто може бути переосмислений, створення публічного простору взаємодії “Голос Вулиць”.

У квітні 2011 року в Києві пройде Фестиваль Ідей, де будуть представлені кращі ідеї і кращим авторам буде вручено гранти на подальшу реалізацію проектів.

До участі в проекті запрошені люди різного віку та різного роду занять для максимально широкого представлення поглядів і позицій щодо процесу градотворенія. Ми шукаємо людей, які зацікавлені у трансформації свого міста до творче середовище і вважають себе відкритими до нових поглядів, толерантними до відмінностей і відповідальними за майбутнє.

Партнери проекту

Генеральний партнер – USAID, Uniter, Pact.

Регіональні партнери: Кубла (Ужгород), Totem (Херсон), Інститут розвитку міста (Вінниця), Xolst.com (Сімферополь), Центр “ЕкоАрт” (Донецьк), Подільська Громада (Вінниця), Асоціація причорноморських досліджень (Сімферополь).

Партнери-професіонали:
Zotov &amp^ Co, Living Architecture, British Council, Гете Інститут, Центр міської історії Центрально-Східної Європи, Hub Kyiv, Демократія через культуру, EgoЇсти.

Пропонуємо тобі стати учасником проекту Свято поколінь! Участь у проекті є безкоштовною за умови заповнення он-лайн анкети: http://www.biggggidea.com/anketa

Еxpress-release

admin