Ужгород уже розцяцькований передвиборними біг-мордами…

Навіть не біг-мордами, а дуже-дуже біг-мордами. Майже половину рекламних біг-мордів займають голови. Напевно, вважають себе симпатягами. І голови ці промовляють коротко і різко. І таке враження, що вони між собою перемовляються. Голова Погорєлова каже: “Я приберу сміття!”, голова Приходька ніби відповідає: “А я зменшу тарифи на 25 %!” “А я на 30 %!”, — каже голова Погорєлова. “А я зроблю всіх ужгородців заможними!”, — не вгамовується голова Приходька.

І жодна з цих голів не скаже, як хоче прибирати сміття або знижувати тарифи.

Пообіцяти можна будь-що. Погорєлов, певно, забув, що вже був колись мером і саме при ньому сталася сміттєва катастрофа. Пригадайте аферу зі створенням комунального підприємства “ЕКО”, яке ніби мало прибирати місто. Закупили якісь старі сміттєвози і надали ексклюзивне право на вивезення сміття. В результаті Ужгород був просто завалений сміттям. А тепер Погорєлов ніби й прозрів і вже знає механізми.

А як колишній комсомольський ватажок Приходько має намір знижувати тарифи, якщо центральна влада їх тільки піднімає??? Як він купуватиме газ за одною ціною, а продаватиме на половину дешевше?

Іноді дивуєшся, коли деякі псевдополітики гадають, що народ настільки тупий, що не може відрізнити брехню від правди. Лозунги щось на кшталт “Проголосуйте за мене і буде вам щастя, здоров’я та сонце в кожне віконце!” це з минулого століття і казки треба вдома розповідати діткам, а не виносити на рекламні щити і лякати величезними головами перехожих.

Федір Ужанський, Ужгород, РІО

admin