Ужгород — перший в Україні за темпами інтернетизації

Жінка вперше підключала своє помешкання до Інтернету, тому до вибору провайдера і тарифного плану підійшла дуже серйозно. Порівнявши умови, Валентина вибрала тарифний план «10 Мегабіт» від Beeline, адже на її думку, послуга «Beeline Інтренет вдома» повністю відповідає вимогам усіх членів її сім’ї. Тарифний план «10 Мегабіт» дозволяє переглядати онлайн-відео, слухати інтернет-радіо, здійснювати відео-дзвінки по skype і багато іншого всього за 59 грн / міс.

— Три з половиною місяці тому ми звернулися по допомогу до Ужгородської міської ради і особисто до мера міста Сергія Ратушняка, — розповідає Юрій Чомоляк. — Влада пішла нам на зустріч і вже за два з половиною місяці ми виконали 80% із запланованого. Це дало нам змогу похвалитися тим, що наразі в Ужгороді ми маємо найбільші в Україні темпи продажу з розрахунку на один багатоквартирний будинок. Тому висловлюємо щиру подяку керівництву обласного центру Закарпаття і сподіваємося на подальшу плідну  співпрацю.

Завдяки простоті підключення, високій швидкості (до 100 Мбіт/сек), вигідним тарифам та найбільшій в Україні безкоштовній локальній мережі тисяча мешканців обласного центру Закарпаття уже обрали Інтернет від Beeline. Так мережею високошвидкісного доступу в Інтернет охоплено 236 будинків (16797 квартир)  на вулицях: 8 березня, Академіка Корольова, Белінського, Бестужева, Богомольця, Бородіна, Генерала Свободи, Годинки, Грушевського, Декабристів, Джамбула, Достоєвського, Залізнична, Жемайте, Заньковецької, Льва Толстого, Легоцького, Минийська, Міцкевича, Можайського, Одеська, Пестеля,  Перемоги, Проспект Свободи, Сечені, Станційна, Сурикова, Тихого, Тлехаса, Вузька, Челюскінців, Чорновола.

Для того, щоб швидкісний Інтернет був максимально доступний ужгородцям, технічні служби Beeline проклали майже 34 км волоконно-оптичного кабелю. А найближчим часом буде підключено ще 15 будинків (931 квартир) по вулицях Богомольця, Володимирській, Годинки, Перемоги, Климпуша, Грушевського. Широкосмуговий Інтернет Beeline стане доступний у 70% багатоповерхової забудови міста. Компанія також планує будівництво мережі широкосмугового доступу і в інших містах області.

У рамках реалізації соціальної програми з впровадження інформаційних технологій у навчальний процес Beeline успішно співпрацює з навчальними закладами Ужгорода. Незабаром можливістю доступу у всесвітню мережу за допомогою послуги «Beeline Інтернет вдома» будуть забезпечені міська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8, Закарпатський Державний Університет та Ужгородський коледж культури і мистецтв.

Павло БІЛЕЦЬКИЙ

admin