У неділю — свято для 14 тисяч ужгородців

Вітаючи підприємців, заступник міського голови Ужгорода Володимир Химинець повідомив, що в обласному центрі Закарпаття, за інформацією податкової, зареєстровано 14 тисяч приватних підприємців. Тут роблять бізнес і сотні людей з інших міст Закарпаття та України.

— Саме ви формуєте основні робочі місця Ужгорода та його соціальний добробут, — зізнався, звертаючись до підприємців Володимир Химинець.

За словами заступника міського голови, підприємці Ужгорода перераховують до міського бюджету близько 75 мільйонів гривень у рік. І дуже прикро, що лише кожна третя гривня з цих грошей залишається в ужгородській казні. Решта — йде в область і Київ. Це — нестабільна система, вважає зам мера.

У той же час Володимир Химинець із приємністю констатував, що в Ужгороді зростає кількість приватних підприємців і створених ними робочих місць. Паралельно у місті найнижчий у області і один із найнижчих в Україні рівнів безробіття — 0,8%.

На завершення присутніх привітали представники відділів економіки, транспорту і зв’язку, пенсійного фонду міської ради, голова обласної партії Промисловців та підприємців Укроаїни і представник податкової адміністрації. Відтак усіх підприємців запросили у неділю на 15.00 у Боздошський парк аби скуштувати бика на вертелі та посмакувати 2000-ма безкоштовними літрами пива.

Павло БІЛЕЦЬКИЙ

admin