Тиждень міської влади мовою конкретних справ

Відділ реєстрації суб’єктів підприємницької діяльності протягом тижня розглянув 306 звернень суб’єктів господарювання щодо державної реєстрації 2 юридичних осіб та 12 фізичних осіб – підприємців, внесення змін до 24 пакетів установчих документів юридичних осіб та 6 змін до відомостей про фізичну особу – підприємця, припинення державної реєстрації 13 фізичних осіб – підприємців та 1 юридичної особи, підтверджено 21 відомість про юридичну особу. Внесено 1 рішення фізичної особи про відміну власного рішення щодо припинення підприємницької діяльності, 22 рішення фізичних осіб – підприємців про припинення підприємницької діяльності та 2 рішення юридичної особи, 1 відмітку про фінансову звітність юридичної особи, включено 4 відомостей про фізичну особу – підприємця та 1 відомість про юридичну особу, замінено 1 свідоцтво про держреєстрацію фізичної особи. З Єдиного державного реєстру видано 9 виписок, 115 витягів, 66 довідок, 5 резервувань назви юридичної особи.

Відділ (офіс) з видачі документів дозвільного характеру цього тижня надав 28 консультацій, прийняв 23 пакети вхідних документів, видав 32 документи дозвільного характеру.

Відділ економіки підготував та подав на сесію проект рішення „Про зміни до Програми економічного і соціального розвитку міста на 2010 рік”. Програмою передбачено додаткові бюджетні призначення на капітальний ремонт покрівель ДНЗ № 6 по вул. Капітульній, 20 (170,0 тис. грн.) та ДНЗ № 15 по вул. Л.Українки, 8 (70,0 тис. грн.), а також на облаштування резервного вводу стаціонару дитячої лікарні з АВР та встановлення автономного генератора й електромереж для аварійного живлення (49,6 тис. грн.). Розроблена “Програма підтримки розвитку малого підприємництва в м. Ужгороді на 2011-2012 рр.”, яка розміщена на сайті міської ради для обговорення та надання пропозицій. Спеціалісти відділу залучалися до роботи в складі робочої групи з перевірки правовстановлюючих і дозвільних документів суб’єктів господарювання та регулювання трудових відносин із найманими працівниками.

Зареєстровано та розглянуто 33 заяви суб’єктів господарювання щодо видачі дозволів на розміщення будівель торговельного, побутового та іншого призначення. Підготовлені розпорядження міського голови „Про видачу дозволів на розміщення будівель торговельного, побутового та іншого призначення” та проекти рішень виконкому „Про видачу дозволів на розміщення споруд торговельного, побутового та іншого призначення”, „Про погодження цілодобового режиму роботи”, „Про анулювання погодження цілодобового режиму роботи”. Надано 11 усних консультацій щодо видачі дозволів на розміщення будівель торговельного, побутового та іншого призначення. Підготовлено 24 дозволи на розміщення об’єктів і споруд торговельного, побутового та іншого призначення й 10 витягів рішення міськвиконкому „Про погодження цілодобового режиму роботи”. Розглянуто та надано відповідь на дві скарги громадян міста.

admin