Студенти та викладачі ЗакДУ відзначили День знань

Відкриваючи святкове дійство, ректор Федір Ващук коротко зупинився на досягненнях університету. Він, зокрема, наголосив, що в ЗакДУ створено потужну сучасну матеріально-технічну базу, яка включає навчальні корпуси, сучасний бібліотечно-інформаційний центр мультимедійні лабораторії, центри дистанційного навчання, спортивно-оздоровчий комплекс, гуртожиток, житловий будинок, чотири їдальні, кафе, студентська поліклініка.

В університеті впроваджено широке застосування інформаційних технологій в навчальному процесі. Вперше в області започатковано дистанційну форму навчання на основі розроблених викладачами університету електронних навчальних посібників. За особливий внесок у впровадження інформаційних технологій у навчально-виховний процес Закарпатський державний університет неодноразово відзначався дипломами на престижних міжнародних виставках. У послужному списку навчального закладу такі відзнаки: бронзова, срібна і золоті медалі, дипломи міжнародних виставок, престижні премії. На належному рівні діє студентське самоврядування.

Щиро привітав студентів та викладачів університету з початком нового навчального року голова обласної ради Михайло Кічковський. Побажавши всім здоров’я, творчого пошуку, наснаги він відмітив, що з приємністю спостерігає за постійним вдосконаленням як навчального процесу вузу, так і за розширенням сфери його діяльності. У зв’язку з регіональними вимогами набули широкого визначення нові спеціальності «міжнародний бізнес», «країнознавство», «міжнародне право».

Помітна тенденція до зростання кількості випускників із сільської місцевості. Це дуже важливо, – підкреслив Михайло Михайлович. – Адже село споконвіку було колискою нації. Звідти завжди виходили світлі уми, які збагачували інтелектуальні набутки народу, були рушійною силою народного поступу.

Тому найвище досягнення професорсько-викладацького складу – це студенти університету, його випускники, які вже на практиці успішно застосовують набуті у стінах альма-матері знання.

У рамках святкування ректор Федір Ващук провів урочисте засідання Вченої Ради ЗакДУ.

Прес-служба обласної ради
admin