Союз «бандерівців» та регіоналів?

Відомі лише рейдерськими захопленнями ринку на вул. Краснодонців та «прихватизацією» АТП, брати Андріїви, знову зявилися на політичному горизонті. Цього разу вони, відчувши політичну вигоду, прилаштувалися до Партії регіонів. Не просто прилаштувалися, а пролізли до партійних виборчих списків, ставши у чергу до корита.

Їхня політична кар’єра нагадує поведінку хамелеона. Розпочинали у лавах СДПУ(о), після поразки їхньої політичної сили одразу змінили свої переконання і стали затятими «бандерівцями» у складі Нашої України. Тепер виявилося, що насправді Андрій та Богдан Андріїви  «щирі» регіонали.

Дивує, що таких політичних перевертнів включили до партійних списків депутатів обласного та міського рівнів Партії регіонів. Зараз, коли у Партії регіонів є шанс привести до місцевої влади порядних людей, які не змінюють свої переконання в залежності від особистої вигоди, чомусь у Закарпатті наступають на ті самі граблі. Цікаво, чи відомо це керівництву партії в Центрі і якою була мотивація керівництва обласної організації?

Якщо це фінансовий чинник – то воно того не варте. Як кажуть у народі: «Скажи мені, хто твій друг,  і я скажу, хто ти…».

admin