Сьогодні в Ужгороді відбувся Ярмарок вакансій міського центру зайнятості

Відкрив Ярмарок вакансій директор міського центру зайнятості Сергій Олексіюк. Привітав учасників та гостей заходу заступник Ужгородського міського голови Володимир Химинець, який відзначив важливу роль міського центру зайнятості у вирішення соціально-економічних проблем міста. Окрасою свята стала демонстрація моделей осінньої колекції продукції ЗАТ «Ужгородська швейна фабрика» та виступ студентів Закарпатської філії Київського славістичного університету.

У заході взяли участь понад 30 підприємств міста Ужгорода та Ужгородського району, які презентували свої підприємства, надали шукачам роботи розширену інформацію про перелік професій, в яких виникає потреба, перспективи економічного розвитку, продемонстрували переваги свого підприємства. Усе це змогли побачити і почути понад 3000 шукачів роботи – безробітних, представників учнівської молоді та ін. Слід відзначити, що кількість вакансій, зареєстрованих в місті в порівнянні з аналогічним періодом минулого року збільшилась на 40 відсотків. Найголовніше, що роботодавці та шукачі роботи змогли зустрітися, віч-на-віч, оскільки живий контакт завжди кращий формального, заочного. Серед роботодавців відмітимо ТОВ «Ядзакі-Україна», ТОВ «Завод «Конвектор», ЗАТ «Ужгородська швейна фабрика», ЗАТ «Єврокар», ТОВ «База», ТОВ «Джейбіл сьоркіт Юкрейн Лімітед», ТОВ «Габего ЛТД», ТОВ „Гроклін-Карпати”, КП «Уж-тепло», ВАТ ГТК «Інтурист-Закарпаття», ТОВ «Унгвайєр» та інших. Ці роботодавці на ринку праці займають провідні місця, оскільки створюють робочі місця для працевлаштування незайнятих верств населення, систематично подають центру зайнятості інформацію про наявність вакансій, про кваліфікаційні та інші вимоги, до претендентів на робочі місця, про можливість навчання та перенавчання за певними професіями на даних підприємствах. Фахівці служби зайнятості вдячні їм за участь у ярмарку вакансій та за плідну співпрацю у вирішенні питань зайнятості.

На ярмарку працював мобільний профорієнтаційний центр, де бажаючі змогли пройти профдіагностичне тестування з метою визначення вибору професії, проглянути відеоролики про робітничі професії.

Проведення таких заходів дозволяє сподіватися на вирішення кадрових проблем для роботодавців та проблеми безробіття для населення міста. Адже для кожної людини головне – благополуччя і добробут родини. Забезпечити його може лише стабільна робота і гідна зарплата.

Ужгородський міський центр зайнятості

admin