Сергій Ратушняк: «Янукович, після Хмельницького і Грушевського, – це третій і останній шанс України»

Зустріч відбувалась у формі прес-конференції, на якій представники ЗМІ змогли задати голові міста хвилюючі питання. Одне з головних питань, на яке відповідав мер, стосувалось того, з якими здобутками Ужгород зможе зустріти день міста, яке традиційно відзначають у жовтні. У відповідь мер розповів про те, що було зроблено ним за чотири роки, згадавши як чисельні успіхи, так і невдачі. Сергій Ратушняк також підтвердив інформацію про те, що він буде висувати свою кандидатуру на виборах міського голови міста Ужгорода.

Журналістів цікавило під яким саме гаслом буде висувати свою кандидатуру діючий мер міста на виборах, на що Сергій Ратушняк відповів, що потрібно не обіцяти, а показувати те, що вже зроблено. Він переконаний, що йому є що показати місту замість порожніх обіцянок та балачок. Це і оновлений проспект Свободи, і новий проспект в районі вулиці Легоцького, над яким вже зараз ведуться роботи, і Київська набережна, що буде тепер освітленою та прибраною, і замінені склопакети та система опалювання в школах та лікарнях. «Я переконаний, що мені є чим звітуватись і з чим іти на вибори!», – запевнив Сергій Ратушняк журналістів.

У той же час міський голова розповів журналістам про те, що його конкуренти дурять електорат, даючи їм завідомо не виконувані обіцянки. Так, наприклад, мер підрахував приблизну вартість того, у скільки Ужгороду обійдеться цілодобове водопостачання. За підрахунками виявилось, що для цього потрібно вкласти 30 мільйонів гривень, яких на це в міському бюджеті просто немає. «Якщо хтось знайде фінансистів або інвесторів у цей проект – я тільки за! Нехай прийдуть до мене і покажуть кошти, ми одразу ж реалізуємо цей проект», – запевняє міський голова.

Він також розповів детальніше про свою програму енергозбереження, яка вже зараз приносить мільйони гривень економії. За словами мера, всі зекономлені кошти направляються на закупівлю нових котлів, які також будуть заощаджувати кошти. І так буде до тих пір, поки все місто не закупить нове обладнання, для заощадження чисельних коштів міського бюджету. В подальшому заощаджені кошти будуть витрачатись на потреби міста – нові спортивні майданчики, благоустрій скверів та зелених зон тощо.

«Енергозбереження – це наше майбутнє. Енергонезалежність – дорога до національної незалежності та суверенітету», – переконаний Сергій Ратушняк.

На зустрічі торкались також питань комунального господарства та питання патріотизму. Ужгородський міський голова запевнив, що патріотизмом можна назвати не гасла та плакати, якими прикриваються зараз псевдо патріоти, а лише конкретні дії, спрямовані на покращення життя собі та оточуючим. «Патріотизм – це коли людина діє. Посадити дерево, пофарбувати паркан, очистити зелену зону – це патріотизм. Не кидати сміття повз сміттєвий контейнер – це вже прояв патріотизму, так само як відчинити двері перед бабусею. Ось це патріотизм, а не гасла та плакати». Він також акцентував увагу на тому, що нинішній Президент Янукович, після Хмельницького та Грушевського, – це третій і останній шанс України і додав: «Закликаю всіх свідомих співгромадян підтримати, або, принаймні, не заважати Президенту України. Особливо хочу звернутися до патріотів або, так званих націоналпатріотів. Ваша попередня симпатія до Ющенка, Тигіпко і Яценюка – це також вклад в остаточну перем
огу нині діючого Президента. Тож будьте послідовними до кінця. Давайте ж допоможемо йому, або не будемо заважати».

Оскільки час зустрічі було обмежено, а запитань у журналістів зібралось чимало, керівник прес-центру «Нове Закарпаття» Микола Кошута запропонував міському голові проводити такі зустрічі щовівторка, поки в мешканців та журналістів є про що запитати мера. На цю пропозицію Сергій Ратушняк дав свою згоду, не зважаючи на те, що зараз він знаходиться у відпустці, у яку вийшов вперше за останні 4 роки. Тож вже зовсім скоро ужгородці зможуть дізнатись більше стосовно господарства міста та його благоустрою.

Крістіна Кузьменко

admin