Проект Податкового кодексу Кабмін має намір подати до кінця тижня

“Податковий кодекс вже фактично підготовлений, завершується заключна робота”, – наголошується в повідомленні.

На думку міністра фінансів, у допрацьованому проекті кодексу збалансована система оподаткування фізичних осіб, малого та середнього бізнесу.

“Завдяки дискусії влади і бізнесу, що виникла в ході обговорення проекту Податкового кодексу, ми глибоко переконані, що ті норми проекту, які сьогодні були презентовані, принесуть успіх всім платникам податків”, – зазначає Ярошенко.

Одним з основних завдань Податкового кодексу, на його думку, є спрощення податкового законодавства для більш захищеної роботи бізнесу.

Як повідомлялося раніше, 3 вересня Кабмін офіційно представив проект Податкового кодексу.

Раніше прем’єр Микола Азаров уже заявив, що новий податковий кодекс встановить в Україні один з найбільш інвестиційно привабливих режимів у Європі.

Як повідомлялося, Кабмін ініціює ведення податку на нерухомість 10 грн / кв м на рік для приміщень площею від 100 кв. м у містах і від 200 кв. м в сільській місцевості.

Крім того, уряд ініціює запровадження диференційованого оподаткування доходів фізичних осіб

17 червня Верховна Рада прийняла розроблений Кабміном проект Податкового кодексу (законопроект № 6509) у першому читанні. 8 липня парламент вирішив винести проект документа на всенародне обговорення. Рада доручила уряду узагальнити результати вказаного всенародного обговорення і до 5 вересня подати їх у парламент.

За матерiалами:

Українські новини

admin