Погорєловське виборче «ноу-хау»

Нещодавно стартували виборчі перегони на яких, як водиться, електорат годують обіцянками та гарними гаслами, під якими, на яскраво оформлених рекламних буклетах друкуються довжелезні політичні програми, які потім так ніколи й не виконуються. Одним словом, починається передвиборча гарячка.

У своїй передвиборчій програмі Віктор Погорєлов пообіцяв ужгородцям навести лад, цілодобове водопостачання, ремонт тротуарів, організувати зелені зони… список довгий. Більше того, він особисто «пішов у народ», агітуючи красивими обіцянками пересічних мешканців різних вулиць міста, демонструючи свою щирість та відкритість. Однак дивним фактом є те, що про ці «зустрічі з народом» не так і просто дізнатись. Більше того, журналістам нашої редакції довелось вдатись до всіх своїх можливих хитрощів та здібностей суперагентів аби дізнатись про чергову зустріч кандидата з виборцями. І ми таки потрапили на неї. Яким же чином повинні були дізнатися про поважного гостя звичайні мешканці будинків номер 175-177 по вулиці Перемоги – невідомо. Залишимо це питання осторонь та повернемось все ж до самої зустрічі.

Не варто мабуть наголошувати на тому, що офіційно агітація ще не розпочалась, а отже і агітаційні дії Погорєлова є незаконними. Про це говорилось вже неодноразово. Але обіцянки «кандидата в кандидати» були багатообіцяючими – сміття приберуть, відновлять зелені зони, все відремонтують та знесуть усі зайві будівлі, що заважають ужгородцям. Красиві слова. Залишилося пообіцяти небагато – безкоштовну ковбасу.

Проте, на жаль, нам все-таки вдалось, хоч і в дещо провокативній формі, з’ясувати що саме стоїть за цими обіцянками:

Вікторе Володимировичу, у вашій програмі навіть жодних немає вихідних даних!

А у меня программы вообще нет!

Що ж, у всякому разі, Віктор Погорєлов, хоча б, сказав правду. Дійсно, навіщо малювати нікому не потрібні повітряні замки, якщо все рівно не збираєшся їх будувати? Головне зімітувати «щирість та відкритість» перед виборцями, витратити кілька мільйонів на «піар» і все, виборець піде й проголосує. Нема програми – нема претензій до недотримання обіцянок. Схема проста, як то кажуть, наче двері.

Але давайте бути послідовними.

Попри замулення майбутньому електорату очей, як водиться, не забувають поливати конкурента різного роду помиями та звинувачувати у всіх можливих та неможливих гріхах. Так, наприклад, син теперішнього кандидата в мери Погорєлова, Андрій Погорєлов, будучи на посаді голови Закарпатського управління з охорони навколишнього природного середовища, заборонив будувати у Боздоському парку аквапарк, незаконно приєднав виділену земельну ділянку до заповідної зони. Мотивували батько та син це дуже просто – вони вважають, що ідея аквапарку це чергова спроба діючої влади захопити землі Ужгорода у свою власність. Тобто міський референдум та громадська думка ігноруються, тому що батько з сином все знають наперед.

А зараз увага, шановні читачі, представляємо вам документи, з яких видно всю турботу майбутнього кандидата в мери про зелені зони, яку він не забуває друкувати на бігбордах зі своїми передвиборчими портретами.


Цим рішенням Приватному підприємству «АКО-2005 дозволено будівництво торгово-офісного комплексу на орендованій земельній ділянці по вул. Мукачівській. Підпис – Погорєлов.


Архітектурно-планувальне бюро Ужгородської міськради задокументувало ділянку в зеленій зоні виділену ПП.

На цьому місці можна сміливо поставити крапку. Крапку на довірі до Віктора Погорєло
ва та його обіцянкам, а також на його дуже ґрунтовно продуманій та перспективній відсутній передвиборчій програмі.

Олексій Забродський, Вікторія Маринич

admin